reklama

Měl jsem jen dva dolary. Dvojice zlodějů v Bronxu chtěla okrást invalidu

Případ k neuvěření se odehrál v newyorském Bronxu. Tamější policisté v neděli informovali veřejnost, že hledají dvě podezřelé osoby, které shodily muže z invalidního křesla a pokusily se ho okrást.

reklama

Policie hledá dva muže z Bronxu, kteří napadli invalidního muže na ulici, vytáhli zpod něj vozík a pak se ho pokusili okrást. Počínání zlodějů zaznamenaly bezpečnostní kamery.

Video bylo podle zprávy webu ABC7 NY pořízeno v časných ranních hodinách 18. července v newyorském Bronxu. Lze na něm spatřit jednoho muže, který se snaží oběť rozptýlit, zatímco druhý se připlíží zezadu a zatáhne za vozík. Invalida následkem toho spadne a jeden z pachatelů na něj začne křičet a strčí mu ruku do kapsy ve snaze ho okrást.

Televizní stanice uvedla, že se oběti nic nestalo. Napadený navíc uvedl, že měl v kapse jen dva dolary a nechápe, proč si zloději vyhlídli zrovna jeho. Muži uprchli, policisté je prozatím nedopadli a vyšetřování tak stále pokračuje.

K tématu

Další hlavní zprávy

Slovensko

Čaputová: Čelíme strachu, na který nemáme manuál. Mou úlohou je posilovat naději lidí

Čaputová: Čelíme strachu, na který nemáme manuál. Mou úlohou je posilovat naději lidí

Situace v Česku je podle slovenské prezidentky Zuzany Čaputové velmi vážná a Slovensko se z toho podle ní musí poučit. Občané čelí emoci strachu a je to stav, na který není manuál. Prohlásila to ve speciálním vysílání na CNN Prima NEWS v rozhovoru, který s ní vedla Terezie Tománková. Sama osobně vládu podporuje v nařízeních směřujících k omezení pohybu osob, naopak má výhrady k celoplošnému testování, na které se Slovensko připravuje. Vyjádřila se i k odvolání českého ministra zdravotnictví Romana Prymuly, považuje to za logický důsledek jeho chování.

reklama
Nápor nakažených nepolevuje ani o svátku, do večera přibylo přes 8000 případů
Zeman vyznamenal Prymulu či Rychetského. In memorian se dočkají i Gott s generálem Píkou
Začíná platit zákaz nočního vycházení: Jak se nové opatření dotkne bezdomovců?
reklama
reklama
PŘEHLEDNĚ: Začala platit dosud nejtvrdší opatření. Výjimku mají pejskaři. Kdo další?

Koronavirus

Domácí zpravodajství

Požár v Praze prakticky zničil vzácný dřevěný kostel sv. Michala. Zbyly jen ohořelé trosky
V Praze proběhly na několika místech demonstrace. Policie musela řešit konflikty
Další články
reklama
reklama