CNN Prima News Michal Martínek

Michal Martínek

Výpis příspěvků ke štítku „Michal Martínek“

Hlavně ne na zem! Procházkova bitva o titul v UFC jako souboj Batmana se Supermanem

11. června 2022 06:28

Malá desetimilionová země toho ve sportovním světě dokázala už opravdu hodně. Obohatit seznam velkých úspěchů může v neděli ráno zápasník Jiří Procházka. I když už jen fakt, že má možnost v nejnablýskanější MMA organizaci světa UFC získat titul, je něco, na co by měla být Česká republika nesmírně pyšná. Přesně to pro CNN Prima NEWS zdůrazňuje fighter Michal Martínek.

Kariéra stranou. Nemůžu dál spojovat tvář s ruskou organizací, říká fighter Martínek

31. března 2022 06:37

Loni v listopadu zažil obrovské zklamání, když po několikaměsíční dřině prohrál zápas po pouhé půlminutě. To ale neměla být pro českého MMA fightera Michala Martínka konečná v ruské organizaci ACA. Minimálně ještě jedna šance na reparát byla v plánu. Jenže vypukla válka na Ukrajině a „Černovous“, jak se bijci přezdívá, neměl co řešit, dal výpověď. „Vzhledem k tomu, co se děje, musela kariéra – včetně finančních podmínek – stranou,“ uvádí v rozhovoru pro CNN Prima NEWS.

MMA zápasník Martínek vstupuje do vyšší ligy. Takové podmínky bych v UFC neměl, říká

3. září 2020 08:13

V tuzemských luzích a hájích dosáhl vrcholu. Loni v listopadu se český MMA zápasník Michal Martínek stal šampionem těžké váhy v rámci Oktagonu. Jako výslužku za vydařený duel v O2 areně dostal kontrakt s americkou organizací PFL, ovšem pod jejími křídly ani jednou do osmihranné klece nevkročil. Nakonec se stává součástí prestižní evropské značky ACA. „Nebylo o čem,“ říká fighter k novému angažmá.

Fighter Martínek o nakaženém Vémolovi: Kdo chce, aby Karlos nastoupil, je pokrytec

26. srpna 2020 13:34

Všechno špatně. Karlos Vémola se má do osmihranné klece vrátit v rámci večera Oktagon 17, a to 26. září v pražské hale Universum, jenže do cesty mu padají překážky. MMA zápasník si před soubojem s Václavem „Babou Jagou“ Mikuláškem nejprve poranil koleno a musel na operaci, teď se vypořádává s koronavirem, který zasáhl i jeho rodinu. „Do zápasu musí jít člověk s čistou hlavou. To aktuálně není Karlosův případ,“ uvedl pro CNN Prima NEWS elitní český fighter Michal Martínek. Sám moc dobře ví, jaké to je okusit velký duel po nemoci.