reklama
CNN Prima News ministr průmyslu a obchodu

ministr průmyslu a obchodu

Výpis příspěvků ke štítku „ministr průmyslu a obchodu“

Sledujte ZÁZNAM Nového dne s Havlíčkem: Jak často a jaké výhrůžky ministrovi chodí?

Ve středu dostal ministr průmysl a obchodu Karel Havlíček (za ANO) přidělenou ochranku. Podle zpráv webu iDNES.cz dostává výhrůžky především kvůli tendru dostavby jaderné elektrárny Dukovany. Jak často a jaké výhrůžky Havlíčkovi chodí? A jak by zhodnotil návrat zákazníků na zahrádky restaurací a hospod? Sledujte záznam jeho vystoupení na CNN Prima NEWS.

Sledujte ZÁZNAM: Jak a kdy se budou využívat covid pasy? Odpovídal Karel Havlíček

Vládu ve čtvrtek čeká další jednání, jehož ústředním bodem bude postoj k dalšímu rozvolňování v Česku. To by se v následujících týdnech mělo týkat dalších odvětví. Dočkat by se tedy mohla například i kultura. Kdy a za jakých podmínek budou lidé muset předložit covid pasy? A jak se pandemie projeví na cenách v restauracích a hospodách? Sledujte pořad Nový den s ministrem průmyslu a obchodu Karlem Havlíčkem (za ANO) ŽIVĚ na CNN Prima NEWS od 7:15.

Odvolejte ministra Havlíčka, ohrožuje bezpečnost země, žádá část opozice

Devatenáct opozičních zákonodárců poslalo otevřený dopis premiérovi Andreji Babišovi (ANO), v němž vyzývají k odvolání vicepremiéra, ministra průmyslu a obchodu a dopravy Karla Havlíčka (za ANO) z vládních postů kvůli postupu ohledně tendru na stavbu nového bloku jaderné elektrárny Dukovany. Havlíček podle nich svým jednáním ohrožuje bezpečnost České republiky.

reklama