miska

Výpis příspěvků ke štítku „miska“

Jedete na dovolenou se psem? Nezapomeňte zabalit také jemu

Sezóna dovolených je v plném proudu. Jestliže se chystáte na dovolenou anebo na výlet se svým čtyřnohým parťákem, měli byste mu zabalit jeho vlastní zavazadlo. To platí i v případě, pokud pejska předáváte na hlídání. I když se to může zdát nepodstatné, je to naopak velice důležité, neboť už jen změna prostředí může být pro psa stresující. Tedy mu to ulehčete a zabalte mu s sebou jeho oblíbenou deku, misku, krmivo a třeba hračku. Co všechno by měl psí batůžek obsahovat? To jsme připravili ve spolupráci s Martinem Pučálkou, odborníkem ze společnosti Krmiva Pučálka.

Tisíce obětí bouřek v Čechách: Blesky zabíjely v kostele, pod stromy a nešetřily ani četníky

O víkendu mají Českou republiku opět ozářit blesky. Přírodní elektrické výboje ve světě každoročně usmrtí asi 24 tisíc lidí, v tuzemsku blesky zabijí jednu až dvě osoby. Počet obětí v českých zemích se v posledních sto letech neustále snižuje, v roce 1925 jich bylo 73. „Blesk sjel po řetízcích hodin do hlavy majitele domu, kterého rázem zabil,“ uvedly Lidové noviny 20. května 1925.

Tento list monstery nikdy neuvadne, navíc slouží jako dekorativní miska

Práci s modelínou milují děti i dospělí. Doma si dokonce můžete vyrobit i zdravotně nezávadnou samotvrdnoucí hmotu ze škrobu, jedlé sody a vody. S touto hmotou mohou bezpečně pracovat i malé děti. Vyrábět můžete dekorace, obrázky nebo třeba misky na šperky. A pokud milujete krásnou rostlinu monsteru, tak si vyrobte podle našeho podrobného návodu misku ve tvaru listu této oblíbené květiny.