motiv

Výpis příspěvků ke štítku „motiv“

Tragédie v Čakovicích: Zavražděné dítě mělo být ještě v kočárku. Psycholog nastínil motiv

28. listopadu 2022 17:01

Policisté stále vyšetřují nález tří mrtvých lidí v pražských Čakovicích. Podle informací Krimi zpráv měl muž zastřelit své dítě, kterému bylo jen několik měsíců, a ženu a poté zbraň otočit proti sobě. Motiv zatím není znám. Psycholog oslovený redakcí CNN Prima NEWS je ale přesvědčený o tom, že muž vraždil ze žárlivosti.

Tragédie v Rožnově: Policie vyšetřuje vícenásobnou vraždu, zemřeli dva dospělí a dvě děti

3. srpna 2022 12:23

Policie v Rožnově pod Radhoštěm prověřuje násilný trestný čin, při kterém přišly o život dvě dospělé osoby a dvě malé děti. V současnosti jsou policisté na místě činu a zároveň prověřují motiv pachatele. Situaci mají pod kontrolou a nehrozí žádné další nebezpečí. Mluvčí krajské policie Simona Kyšnerová novinářům sdělila, že byla použita střelná zbraň.

Detaily brutální vraždy na Náchodsku: Zabije nás, báli se rodiče. Syn trpěl schizofrenií

21. června 2022 07:46

Dvojnásobná vražda, která se stala v noci na sobotu nedaleko České Skalice, vyvolává kromě emocí také mnoho otázek. Muže a ženu usmrtil nejspíš jejich pětatřicetiletý syn, který podle informací CNN Prima NEWS trpí schizofrenií a podstoupil léčení, ze kterých se pokaždé vrátil k rodičům. Ti se podle místních už v minulosti báli, že je zabije.

Vešel do obchodu a začalo peklo. Čtrnáctiletý mladík zastřelil tři chlapce, dalšího zranil

30. prosince 2021 13:44

V pondělí Texasem otřásla děsivá zpráva. Teprve 14letý chlapec, kterého policisté identifikovali jako Abela Eliase Acostu, je obviněn ze střelby v obchodě u benzinové pumpy v Garlandu. Při svém řádění usmrtil tři dospívající chlapce, čtvrtý, kterého zranil, byl v kritickém stavu převezen do nemocnice. Policisté po střelci nyní pátrají. Jeho otec Richard Acosta se úřadům již přihlásil, svému synovi při činu pomáhal.