reklama

Muž roku 2020: Sledujte klání, kde se utká dvanáct svalovců od policisty po inženýra

Mužem roku chtějí být jak fitness trenéři nebo herec, tak i inženýr nebo policista. Finále tohoto mužského klání se ale tradičně koná v létě a letošní ročník se tak posouval, až se málem v roce 2020 ani nestihl uskutečnit. Nejkrásnější muž Česka se zvolí pár dní před Vánocemi. Sledujte přenos finále Může roku 2020 a níže si finalisty podrobně prohlédněte. Komu byste dali svůj hlas?

reklama

Vlastimil Kalášek soutěží pod číslem 1, je mu 27 let a pochází z Hradce Králové. Povoláním je procesní technik a mezi jeho koníčky patří fitness, fotbal, tenis, plavání, snowboard, počítače a zvířata. Sám o sobě tvrdí, že je optimista se smyslem pro humor a zároveň přiznává, že je občas i na zabití. Jeho oblíbené jídlo je hovězí steak a fazolky na slanině s chřestem.

Vlastimil Kalášek soutěží pod číslem 1.
Vlastimil Kalášek soutěží pod číslem 1.
Zdroj: Muž roku

Marek Fiala soutěží s číslem 2, je mu 27 let a pochází z Litvínova, ale žije v Berouně. Živí se jako obchodní zástupce a miluje pohyb, dobré jídlo a život. Sám o sobě tvrdí, že je obyčejný kluk s neobyčejnými sny.

Marek Fiala soutěží s číslem 2.
Marek Fiala soutěží s číslem 2.
Zdroj: Muž roku

Lukáš Veitl soutěží pod číslem 3, je mu 22 let a pochází ze Sokolova, ale převážnou část roku tráví v Praze, kde studuje. Ve volném čase se věnuje fitness a preferuje zdravý životní styl a miluje cestování. Lukáš je vděčný za fanoušky na Instagramu ve kterých má podle něj velkou podporu.

Lukáš Veitl soutěží pod číslem 3.
Lukáš Veitl soutěží pod číslem 3.
Zdroj: Muž roku

Kryštof Novák má v soutěži číslo 4, je mu 25 let a pochází z Ústí nad Labem, ale už pátým rokem žije v Praze, kde pracuje jako fitness trenér. Jeho práci bere současně jako koníček a bez sportu si svůj život nedovede ani představit. Kromě fitka má také rád tenis a plážový volejbal. Mimo jiné hraje na kytaru a podle jeho slov se považuje za poloprofesionála ve zpěvu v koupelně nebo v autě.

Kryštof Novák má v soutěži číslo 4.
Kryštof Novák má v soutěži číslo 4.
Zdroj: Muž roku

Noshdar Muhamed soutěží s číslem 5, je mu 25 let a jeho exotickému jménu vděčí kořenům v Sýrii. V Česku žije od roku 2005 a to konkrétně v Duchcově, kde i podniká jako projektant pozemních staveb v oblasti online marketingu. Ve volním čase rád čte, sportuje a jeho velkou vášní je cestování a architektura. Rád tráví čas i se svojí rodinou a přáteli.

Noshdar Muhamed soutěží s číslem 5.
Noshdar Muhamed soutěží s číslem 5.
Zdroj: Muž roku

Alexandr Kozák má v soutěži číslo 6, je mu 24 let a pochází z Vyškova, ale už druhým rokem bydlí v Praze. Živí se jako obchodní ředitel a snaží se proniknout do podnikání ve zdravotnictví. Alexandr měl složité dopsívání, protože se jeho rodina soustředila na těžce mentálně postiženého bratra. Rodinná situace ho ale podle jeho slov posiluje a posouvá. Chce, aby na něj rodina mohla být pyšná.

Alexandr Kozák má v soutěži číslo 6.
Alexandr Kozák má v soutěži číslo 6.
Zdroj: Muž roku

Lukáš Kofroň má soutěžní číslo 7, je mu 25 let a je z Prahy. Vystudoval herectví na konzervatoři a herectví ho také živí. Nejvíce pyšný je na titulní roli v inscenaci Zamilovaný Shakespeare. Objevil se dokonce i v několika slavných českých seriálech jakým je například i Slunečná. Těšil se na svoji říjnovou svatbu, ze které ale sešlo a Lukáš je tak po sedmi letech single. Ve volném čase rád cestuje a poznává nové kraje.

Lukáš Kofroň má soutěžní číslo 7.
Lukáš Kofroň má soutěžní číslo 7.
Zdroj: Muž roku

Jiří Cirhan je soutěžící s číslem 8.  Je mu 22 let a pochází z Českých Budějovic, kde také studuje vysokou školu se zaměřením na zdravý životní styl. To je zároveň i jeho největší záliba. Miluje svoji rodinu a kamarády, ale také čokoládu nebo škrábání na zádech. Naopak nesnáší rajčata, zimu a komáry.

Jiří Cirhan je soutěžící s číslem 8.
Jiří Cirhan je soutěžící s číslem 8.
Zdroj: Muž roku

David Kremeň soutěží s číslem 9, je mu 27 let a pochází z města Miroslav nedaleko Znojma. Živí se jako policista v prvosledové hlídce na obvodním oddělení okresu Znojmo. Mezi jeho koníčky patří především jeho práce, ale ve volném čase dělá kurzy sebeobrany pro ženy, má rád inline brusle, fotbal a sportovní střelbu s kombinací taktického cvičení.  Čas rád tráví s rodinou a přáteli a jak sám říká, že jako správný Moravák nepohrdne sklenkou vín nebo dobrým jídlem.

David Kremeň soutěží s číslem 9.
David Kremeň soutěží s číslem 9.
Zdroj: Muž roku

Josef Dittrich má číslo 10, je mu 29 let a je rodák z Broumova. Pracuje jako inženýr kvality a občas si odskočí i do Adršpašských skal jako průvodce tamní přírodou. Ve volním čase se věnuje profesionálnímu Armwrestlingu což je soutěžení v páce. S touto disciplínou dokonce vede klub v Broumově. Dále vystupuje jako dobrovolník v amatérském divadelním souboru J.K. Tyla Meziměstí. Rád si zahraje šachy a poslechne hudbu.

Josef Dittrich má číslo 10.
Josef Dittrich má číslo 10.
Zdroj: Muž roku

Dušan Havlát je soutěžící s číslem 11, je mu 24 let a pochází z Plzně. Momentálně ale žije v Praze, kde se věnuje práci osobního trenéra, která ho i naplňuje. Sám o sobě řekl, že je upřímný, pracovitý a cílevědomý a má rád výzvy. Samostudiem a různými kurzy se věnuje fyziologii a výživě. Ve volném čase rád sportuje, tráví ho s rodinou a miluje dobré jídlo.

Dušan Havlát je soutěžící s číslem 11.
Dušan Havlát je soutěžící s číslem 11.
Zdroj: Muž roku

David Strnad soutěží s číslem 12, je mu 25 let a narodil se v Praze. Je zaměstnaný jako technik v nadnárodní společnosti a mezi jeho koníčky patří sport všeho druhu, a to třeba squash, běh, lyžování a fitness. Mezi jeho úplně nejoblíbenější sporty patří ale plavání a freediving neboli potápění na nádech. Miluje svoji rodinu, přátele a kvalitní jídlo.

David Strnad soutěží s číslem 12.
David Strnad soutěží s číslem 12.
Zdroj: Muž roku

Který z dvanácti finalistů se vám líbí nejvíc?

S rozhodováním vám možná pomůže letní záznam z pořadu Nový den:

Tagy: muži modeling fitness Muž roku 2020 zdravý životní styl

Další hlavní zprávy

Rychetský postupoval protiprávně, zdůrazňuje Zeman. Volební zákon ale vetovat nebude
Jste proruský, osočil Stanjura Havlíčka. Vše ruské není špatné, kontroval vicepremiér
Dáme Česko dohromady, vzkazuje koalice Spolu. Podepsala dohodu pro sněmovní volby
reklama
reklama
Na státní vyznamenání přijedu na vozíčku, řekl Zeman. V Lánech už ho používá

Miloš Zeman

Domácí zpravodajství

Blatný i Maláčová jako nejlepší bojovníci s koronavirem. Kdo podle lidí neuspěl?
Další články
reklama
reklama