reklama

Muž roku 2020: Sledujte klání, kde se utká dvanáct svalovců od policisty po inženýra

Mužem roku chtějí být jak fitness trenéři nebo herec, tak i inženýr nebo policista. Finále tohoto mužského klání se ale tradičně koná v létě a letošní ročník se tak posouval, až se málem v roce 2020 ani nestihl uskutečnit. Nejkrásnější muž Česka se zvolí pár dní před Vánocemi. Sledujte přenos finále Může roku 2020 a níže si finalisty podrobně prohlédněte. Komu byste dali svůj hlas?

reklama

Vlastimil Kalášek soutěží pod číslem 1, je mu 27 let a pochází z Hradce Králové. Povoláním je procesní technik a mezi jeho koníčky patří fitness, fotbal, tenis, plavání, snowboard, počítače a zvířata. Sám o sobě tvrdí, že je optimista se smyslem pro humor a zároveň přiznává, že je občas i na zabití. Jeho oblíbené jídlo je hovězí steak a fazolky na slanině s chřestem.

Vlastimil Kalášek soutěží pod číslem 1.
Vlastimil Kalášek soutěží pod číslem 1.

Marek Fiala soutěží s číslem 2, je mu 27 let a pochází z Litvínova, ale žije v Berouně. Živí se jako obchodní zástupce a miluje pohyb, dobré jídlo a život. Sám o sobě tvrdí, že je obyčejný kluk s neobyčejnými sny.

Marek Fiala soutěží s číslem 2.
Marek Fiala soutěží s číslem 2.

Lukáš Veitl soutěží pod číslem 3, je mu 22 let a pochází ze Sokolova, ale převážnou část roku tráví v Praze, kde studuje. Ve volném čase se věnuje fitness a preferuje zdravý životní styl a miluje cestování. Lukáš je vděčný za fanoušky na Instagramu ve kterých má podle něj velkou podporu.

Lukáš Veitl soutěží pod číslem 3.
Lukáš Veitl soutěží pod číslem 3.

Kryštof Novák má v soutěži číslo 4, je mu 25 let a pochází z Ústí nad Labem, ale už pátým rokem žije v Praze, kde pracuje jako fitness trenér. Jeho práci bere současně jako koníček a bez sportu si svůj život nedovede ani představit. Kromě fitka má také rád tenis a plážový volejbal. Mimo jiné hraje na kytaru a podle jeho slov se považuje za poloprofesionála ve zpěvu v koupelně nebo v autě.

Kryštof Novák má v soutěži číslo 4.
Kryštof Novák má v soutěži číslo 4.

Noshdar Muhamed soutěží s číslem 5, je mu 25 let a jeho exotickému jménu vděčí kořenům v Sýrii. V Česku žije od roku 2005 a to konkrétně v Duchcově, kde i podniká jako projektant pozemních staveb v oblasti online marketingu. Ve volním čase rád čte, sportuje a jeho velkou vášní je cestování a architektura. Rád tráví čas i se svojí rodinou a přáteli.

Noshdar Muhamed soutěží s číslem 5.
Noshdar Muhamed soutěží s číslem 5.

Alexandr Kozák má v soutěži číslo 6, je mu 24 let a pochází z Vyškova, ale už druhým rokem bydlí v Praze. Živí se jako obchodní ředitel a snaží se proniknout do podnikání ve zdravotnictví. Alexandr měl složité dopsívání, protože se jeho rodina soustředila na těžce mentálně postiženého bratra. Rodinná situace ho ale podle jeho slov posiluje a posouvá. Chce, aby na něj rodina mohla být pyšná.

Alexandr Kozák má v soutěži číslo 6.
Alexandr Kozák má v soutěži číslo 6.

Lukáš Kofroň má soutěžní číslo 7, je mu 25 let a je z Prahy. Vystudoval herectví na konzervatoři a herectví ho také živí. Nejvíce pyšný je na titulní roli v inscenaci Zamilovaný Shakespeare. Objevil se dokonce i v několika slavných českých seriálech jakým je například i Slunečná. Těšil se na svoji říjnovou svatbu, ze které ale sešlo a Lukáš je tak po sedmi letech single. Ve volném čase rád cestuje a poznává nové kraje.

Lukáš Kofroň má soutěžní číslo 7.
Lukáš Kofroň má soutěžní číslo 7.

Jiří Cirhan je soutěžící s číslem 8.  Je mu 22 let a pochází z Českých Budějovic, kde také studuje vysokou školu se zaměřením na zdravý životní styl. To je zároveň i jeho největší záliba. Miluje svoji rodinu a kamarády, ale také čokoládu nebo škrábání na zádech. Naopak nesnáší rajčata, zimu a komáry.

Jiří Cirhan je soutěžící s číslem 8.
Jiří Cirhan je soutěžící s číslem 8.

David Kremeň soutěží s číslem 9, je mu 27 let a pochází z města Miroslav nedaleko Znojma. Živí se jako policista v prvosledové hlídce na obvodním oddělení okresu Znojmo. Mezi jeho koníčky patří především jeho práce, ale ve volném čase dělá kurzy sebeobrany pro ženy, má rád inline brusle, fotbal a sportovní střelbu s kombinací taktického cvičení.  Čas rád tráví s rodinou a přáteli a jak sám říká, že jako správný Moravák nepohrdne sklenkou vín nebo dobrým jídlem.

David Kremeň soutěží s číslem 9.
David Kremeň soutěží s číslem 9.

Josef Dittrich má číslo 10, je mu 29 let a je rodák z Broumova. Pracuje jako inženýr kvality a občas si odskočí i do Adršpašských skal jako průvodce tamní přírodou. Ve volním čase se věnuje profesionálnímu Armwrestlingu což je soutěžení v páce. S touto disciplínou dokonce vede klub v Broumově. Dále vystupuje jako dobrovolník v amatérském divadelním souboru J.K. Tyla Meziměstí. Rád si zahraje šachy a poslechne hudbu.

Josef Dittrich má číslo 10.
Josef Dittrich má číslo 10.

Dušan Havlát je soutěžící s číslem 11, je mu 24 let a pochází z Plzně. Momentálně ale žije v Praze, kde se věnuje práci osobního trenéra, která ho i naplňuje. Sám o sobě řekl, že je upřímný, pracovitý a cílevědomý a má rád výzvy. Samostudiem a různými kurzy se věnuje fyziologii a výživě. Ve volném čase rád sportuje, tráví ho s rodinou a miluje dobré jídlo.

Dušan Havlát je soutěžící s číslem 11.
Dušan Havlát je soutěžící s číslem 11.

David Strnad soutěží s číslem 12, je mu 25 let a narodil se v Praze. Je zaměstnaný jako technik v nadnárodní společnosti a mezi jeho koníčky patří sport všeho druhu, a to třeba squash, běh, lyžování a fitness. Mezi jeho úplně nejoblíbenější sporty patří ale plavání a freediving neboli potápění na nádech. Miluje svoji rodinu, přátele a kvalitní jídlo.

David Strnad soutěží s číslem 12.
David Strnad soutěží s číslem 12.

Který z dvanácti finalistů se vám líbí nejvíc?

S rozhodováním vám možná pomůže letní záznam z pořadu Nový den:

Tagy: muži modeling fitness Muž roku 2020 zdravý životní styl

Další hlavní zprávy

Zdravotnictví

Kubek: Vláda není schopná zajistit vakcíny. Zdravotníci o ně přitom mají zájem

Kubek: Vláda není schopná zajistit vakcíny. Zdravotníci o ně přitom mají zájem

V Česku bylo zatím naočkováno přes 80 tisíc zdravotníků. I když podle ministra zdravotnictví Jana Blatného (za ANO) většina nemocnic zaznamenala zájem svých zaměstnanců o očkování, přibývá zdravotníků, kteří vakcínu odmítají. Podle Milana Kubka je zájem zdravotníků dostatečný. Šéf České lékařské komory vidí problém spíš v nedostatku dávek vakcíny, za což viní vládu.

Kultura

Testy a respirátory. Co všechno budete muset udělat, abyste mohli do kina

Testy a respirátory. Co všechno budete muset udělat, abyste mohli do kina

Čtvrtý stupeň systému PES by mohl podle chystané úpravy protiepidemického plánu znovu otevřít kulturní život. Člověk, který by se však chtěl během čtvrtého stupně vypravit například do kina, to nebude mít tak jednoduché. Komplikovaný systém vede také k přesvědčení pořadatelů, že za daných podmínek nemá ani smysl otevírat.

Boj Navalného s Putinem pokračuje. Natočil a ukázal prezidentův palác za 29 miliard
Turistka bloudila po Krušných horách v sandálech. Mám ponožky s membránou, bránila se
PŘEHLEDNĚ: Vědci odhalili šest rozdílných průběhů covidu. Jaké jsou jejich příznaky?
ON-LINE: Policie vtrhla do otevřených podniků. Byl zatčen první majitel restaurace
reklama
reklama
Kvóty na potraviny jsou nesmysl, říká najednou Babiš. Poslanci ANO je ale podpořili

Andrej Babiš

Domácí zpravodajství

Zemřela pražská zastupitelka ODS Jaroslava Janderová. Podlehla covidu, bylo jí 70 let
Podívejte se, jak bude vypadat modernizovaná železnice z Prahy do Kladna
Další články
reklama
reklama