reklama
CNN Prima News nabídka

nabídka

Výpis příspěvků ke štítku „nabídka“

Současná inflace přeje dlužníkům. Spořit se nevyplatí, říká ekonomický analytik

24. září 2021 21:48

Česko od nového roku čeká vysoké zdražování energií i základních potravin. Ekonomický analytik webu CNN Prima NEWS Petr Musil uvedl, že za to celosvětově mohou jednotlivé vlády i pandemie. „Inflace, která přichází neočekávaně, což je právě ta, kterou máme nyní, přeje dlužníkům. Nevyplatí se spořit. Klidně si něco kupme na menší úvěr,“ uvedl v pořadu 360°.

Vojtěch bude znovu ministrem zdravotnictví. Babišovu nabídku přijal

25. května 2021 23:30

Adam Vojtěch přijal nabídku premiéra Andreje Babiše (ANO) stát se znovu ministrem zdravotnictví. Ve funkci se chce zaměřit na dořešení epidemie onemocnění COVID-19 a na zákony důležité pro pacienty. Vojtěch to v úterý večer oznámil na Twitteru. Ve funkci nahradí Petra Arenbergera (za ANO), který čelil kritice kvůli tomu, jak informoval o svém majetku.

Piráti zvou Petříčka do strany. Postavil se Hradu a zaslouží si uznání, tvrdí někteří

14. dubna 2021 12:47

Přidá se Tomáš Petříček (ČSSD) po odchodu z vlády k Pirátům? Někteří z nich navrhli, aby takovou nabídku dostal, a otevřeli nezávaznou anketu, ve které se pro návrh členství vyjádřilo 62 z nich. Proti je ale třeba šéf pirátských poslanců Jakub Michálek, který bývalého ministra zahraničí označuje za podržtašku exposlance Evropského parlamentu Miroslava Pocheho. A k Pirátům se zatím nehrne ani sám Petříček.

Velikonoce „na vzdor Hamáčkovi“. Koledující rebelové se zaklínali výjimkou pro e-shop

5. dubna 2021 18:51

I přes žádosti ministrů a vlády, aby lidé na Velikonoce zůstali doma, vyrazily desítky členů hnutí Chcípl PES v pondělí koledovat. Žádné nařízení podle svého vyjádření neporušují, vztahuje se na ně prý výjimka pro e-shopy. Na webu nabízeli vyšupání pomlázkou za 200korunový poukaz, který se dá využít v podnicích, jež pod hnutí spadají. Za vyšupání pak požadovali speciální nadílku, a to vejce se vzkazem pro vládu.

Trhu s nemovitostmi hrozí kolaps. Ceny atakují historická maxima

29. března 2021 17:39

Na trh s nemovitostmi po novém roce výrazně dopadá šok z koronavirové pandemie. V USA je na prodej nejméně domů a bytů za poslední roky a ceny nemovitostí atakují historická maxima. Atmosféra až nebezpečně připomíná situaci před ekonomickou krizí v roce 2008, kterou započal kolaps hypotečních obchodů.

reklama