CNN Prima News nabídka

nabídka

Výpis příspěvků ke štítku „nabídka“

Trump šokoval jordánského krále. Nemohl jsem dýchat a svíjel jsem se, přiznal monarcha

15. září 2022 11:21

Bývalý americký prezident Donald Trump kdysi nabídl jordánskému králi Abdalláhovi II. kontrolu nad palestinským Západním břehem Jordánu. Monarchu tento návrh natolik šokoval, že si připadal, jako kdyby právě prodělal infarkt. S odvoláním na úryvky z nové knihy o Trumpově působení v úřadu prezidenta, která vyjde příští týden, o tom napsal americký list The Washington Post (WP). Podle britského listu The Guardian se v knize také objevuje tvrzení, že se Trump obával atentátu ze strany Íránu.

Německo ztrácí svou sáňkařskou legendu. Neodolala nabídce největšího konkurenta

21. dubna 2022 13:34

Německý sáňkařský sport ztrácí svou největší osobnost. Jediný trojnásobný olympijský vítěz na jednosedadlových saních Georg Hackl, k tomu majitel deseti titulů mistra světa, po úspěšné závodnické i trenérské kariéře „přestupuje” do týmu největšího konkurenta. Rakušané mu totiž nabídli výrazně vyšší peněžní odměny, než měl dosud.

Ukrajinský tenista Stachovskyj narukoval do války. Pomůžu ti, poslal Djokovič jasný vzkaz

7. března 2022 15:58

Srbský tenista Novak Djokovič nabídl finanční i jinou pomoc bývalému ukrajinskému hráči Serhiji Stachovskému, který se ještě před útokem Ruska připojil k aktivním zálohám. Šestatřicetiletý vítěz čtyř turnajů ATP, který po Australian Open ukončil profesionální kariéru, zveřejnil na instagramu vzkaz od Djokoviče přes aplikaci WhatsApp.

Současná inflace přeje dlužníkům. Spořit se nevyplatí, říká ekonomický analytik

24. září 2021 21:48

Česko od nového roku čeká vysoké zdražování energií i základních potravin. Ekonomický analytik webu CNN Prima NEWS Petr Musil uvedl, že za to celosvětově mohou jednotlivé vlády i pandemie. „Inflace, která přichází neočekávaně, což je právě ta, kterou máme nyní, přeje dlužníkům. Nevyplatí se spořit. Klidně si něco kupme na menší úvěr,“ uvedl v pořadu 360°.