reklama
CNN Prima News násilník

násilník

Výpis příspěvků ke štítku „násilník“

Po ženě plival, pak ji hodil do kolejiště metra. Ta ho na oplátku přetáhla koštětem

Cestující newyorského metra jsou zvyklí na ledacos. Děsivý útok z minulého týdne v jedné z brooklynských stanic ale překvapil i mnohé z nich. Smyslu zbavený muž bez váhání brutálně shodil mladou ženu do kolejiště. Osmadvacetiletá žena se ale agresorem zastrašit nenechala a poté, co vylezla zpět na perón, ho praštila koštětem. O případu informoval deník The New York Post.

Dnes tě zabiju, vzpomíná na výhrůžky souseda znásilněná Nela. Předem říkal, co se mnou udělá

Nejhorší vzpomínky, které jí po děsivém incidentu utkvěly v hlavě, byly ty, kdy cítila bezmoc. Alespoň tak popsala 30letá Nela Moravcová chvíle, kdy ji před téměř čtyřmi lety brutálně znásilnil a málem zavraždil soused. „Pronesl i větu: ,Víš, že tě dneska zabiju?‘ Připravoval mě na to, co bude, ale já to nemohla zpracovat,“ líčila v pořadu Interview na CNN Prima NEWS Moravcová.

Místo vraždy expolicistu odsoudili za opilství. Odsedí si 13 let, i za znásilnění matky

Za zavraždění ženy a za další skutky uložil soud bývalému pražskému policistovi 13 let a čtyři měsíce vězení. Namísto vraždy ho uznal vinným z opilství, muž byl totiž při činu pod vlivem pervitinu. Dále obžalovaného potrestal za znásilnění jeho matky a dalších dvou žen, za pokus o těžké ublížení na zdraví prostitutce, za loupež a za vydírání. Vedle odnětí svobody soud muži nakázal také sexuologické i protidrogové léčení v ústavní formě. Verdikt není pravomocný.

reklama