reklama
CNN Prima News násilník

násilník

Výpis příspěvků ke štítku „násilník“

Byla pomlácená a od krve. Byt připomínal bojiště, vzpomíná na záchranu Nely policista

5. září 2021 23:07

Mluvit otevřeně o svém příběhu jí pomáhá vyrovnat se s realitou a pomoci ostatním. O téměř čtyři roky starém příběhu brutálně znásilněné Nely Moravcové už CNN Prima NEWS informovala. Krimi zprávám se nyní podařilo získat záběry a svědectví od policisty, který zastavil Nelino týrání tím, že ji z nekončící noční můry vysvobodil.

Po ženě plival, pak ji hodil do kolejiště metra. Ta ho na oplátku přetáhla koštětem

29. srpna 2021 15:52

Cestující newyorského metra jsou zvyklí na ledacos. Děsivý útok z minulého týdne v jedné z brooklynských stanic ale překvapil i mnohé z nich. Smyslu zbavený muž bez váhání brutálně shodil mladou ženu do kolejiště. Osmadvacetiletá žena se ale agresorem zastrašit nenechala a poté, co vylezla zpět na perón, ho praštila koštětem. O případu informoval deník The New York Post.

Dnes tě zabiju, vzpomíná na výhrůžky souseda znásilněná Nela. Předem říkal, co se mnou udělá

25. srpna 2021 13:41

Nejhorší vzpomínky, které jí po děsivém incidentu utkvěly v hlavě, byly ty, kdy cítila bezmoc. Alespoň tak popsala 30letá Nela Moravcová chvíle, kdy ji před téměř čtyřmi lety brutálně znásilnil a málem zavraždil soused. „Pronesl i větu: ,Víš, že tě dneska zabiju?‘ Připravoval mě na to, co bude, ale já to nemohla zpracovat,“ líčila v pořadu Interview na CNN Prima NEWS Moravcová.

V Holešovicích někdo znásilnil ženu. Policisté hledají muže se zrzavými vlasy

11. července 2021 12:48

Pražští policisté pátrají po muži, který by jim mohl poskytnout informace ke znásilnění v Holešovicích. Případ se stal v sobotu 3. července okolo 18:30 poblíž ulice Železničářů v Praze 7 u vlakové zastávky Holešovice. Na přilehlé prašné cestě, která vede směrem k zastávce MHD Vltavská, neznámý pachatel znásilnil čtyřicetiletou ženu.

Sexuální násilník se vloupal do pokoje spící 5leté dívky. Její otec s ním zatočil

11. července 2021 07:17

Hodně nepříjemnou zkušenost má za sebou rodina z Kalifornie. Do jejich domu se totiž v úterý vloupal sexuální násilník. Obnažený se dostal až do pokoje 5leté dívky. V tu chvíli zasáhl její otec, který muže vytáhl před dům a tam ho spoutal lepicí páskou. Následně si ho převzali policisté, kteří zjistili, že muž už něco podobného v minulosti provedl.

reklama