Dívka si začíná vzpomínat na mučení dětským gangem. Nechce vůbec chodit ven, říká matka

Mučená 11letá dívka

Gang teenagerů mučil 11letou dívku

Dívka z Miloslavova, kterou měla skupina teenagerů opít a zbít, se s otřesným zážitkem dodnes vyrovnává. Případ šokoval na začátku roku celé Slovensko i Česko. Mladíci si navíc vše natáčeli na telefon. Podle matky nechce napadená školačka chodit ven ani do školy.

„Po fyzické stránce už je na tom dnes dobře, ale psychicky celý incident ještě zpracovává. Nechce chodit do školy ani ven,“ prozradila TV Markíza maminka mladé oběti.

Dívka si už podle ní začíná vybavovat některé okamžiky hrůzného dne. Na vše si ovšem nepamatuje. „Pamatuji si, že jsem vylila kofolu. Pak do mě začali lít alkohol. Víc toho nevím,“ svěřila se napadená dívka.

K brutálnímu incidentu došlo 2. ledna v okrese Senec. 11letá školačka se nechala vylákat o pět let staršími kamarády do opuštěného areálu. Tam do ní začali násilím lít alkohol. Dívka dostala několik facek a kopanců. Školačku měli dokonce vysvléct donaha a fotografovat.

Když 11letá dívka přestala reagovat, skupina zavolala policii a záchranku. Před policisty se přitom snažili zakrýt případné důkazy. „Nezasloužila si to, je jí 11 let. Je toho celý internet. Za půl dne to pomalu věděly celé dva okresy. Vím, že ji to trápí, ale neumím jí pomoci. Bojím se, aby si něco neudělala,“ řekla už dříve maminka oběti.

Natáčet násilí není normální

Podle prvotních informací měla za vším stát skupina chlapců, nyní se však ukazuje, že hlavní agresorkou byla zřejmě jedna z dívek. „Říkala nám, že z toho nebudeme mít žádné problémy, protože její máma je policistka,“ popsala svědkyně hrůzného incidentu.

Podle odborníka v sociální práci Tibora Romana není normální, aby si teenageři násilí natáčeli na mobilní telefony. „Je to dobrý důvod na psychologické či psychiatrické vyšetření,“ okomentoval.

K útokům mezi dětmi v opuštěném areálu bývalého zemědělského družstva mělo docházet už v minulosti. Vyšetřovatel bratislavské kriminálky zahájil v této souvislosti trestní stíhání kvůli ublížení na zdraví a výtržnictví.

Tagy:
alkohol policie dívka Slovensko násilí videa napadení teenager Česko Kofola Miloslavov okres Senec TV Markíza Senec