NFL

Výpis příspěvků ke štítku „NFL“

Pan Nepodstatný nakročil mezi nesmrtelné. V Super Bowlu mu nakonec chybělo jen pár vteřin

Stál na straně poražených, kteří na rozdíl od soupeřů na sportovní nesmrtelnost nedosáhli. Jenže Brock Purdy se už v životě naučil, že co není dnes, může klidně přijít zítra. Přestože tomu nikdo jiný nevěří. Cesta podceňovaného amerického fotbalisty týmu San Francisco 49ers je úchvatným příběhem o tom, že v životě se nemá nic vzdávat. Ani teď, po těsné porážce v Super Bowlu s Kansas City Chiefs.

Swiftová vyhrála nad časem. Na Super Bowl přeletěla půl světa tryskáčem, aby podpořila lásku

Zpěvačka Taylor Swiftová zvládla ostře sledovaný závod s časem a jako divačka se osobně účastnila finále ligy amerického fotbalu NFL zvaného Super Bowl. Ještě 17 hodin před utkáním mezi týmy Kansas City Chiefs a San Francisco 49ers v Las Vegas přítelkyně Travise Kelceho, který hájil barvy vítězného Kansasu, koncertovala v Japonsku. Přelet soukromým tryskáčem zvládla za 12 hodin.

Brady skončil „nadobro“, přesto se chystá podpis nové smlouvy. Má se rozloučit jako Patriot

Znovu po roce sportovní legenda legend ukončila kariéru. Velikán amerického fotbalu Tom Brady se dušoval, jak se tentokrát přesouvá do důchodu nadobro, teď americká CNN informuje, že je blízko podepsání nového kontraktu. Pokud vše klapne, půjde jen o formální záležitost. Skoro 20 let strávil sedminásobný vítěz Super Bowlu v organizaci New England Patriots a ta si přeje, aby se nejslavnější quarterback rozloučil jako její hráč.

Půl minuty za 150 milionů. Reklama během Super Bowlu je opět dražší, letos zazáří i Ozzy

Co všechno se dá pořídit za 152 milionů korun? Spousta bytů, mnoho luxusních aut, pěkný soukromý tryskáč… Anebo také okno pro třicetisekundovou reklamu, která bude jedinkrát přehrána během letošního Super Bowlu – finále sezóny nejslavnější soutěže amerického fotbalu NFL. Propagace produktů v nejatraktivnějším vysílacím čase, kdy se dívá jen ve Spojených státech 100 milionů diváků, je tradičně extrémně propíranou kapitolou ohromné události.

Marketingový průšvih? Rudoši v NFL byli rasističtí, teď jsou z nich kontroverzní prasata

V létě roku 2020 v USA vrcholily protesty proti rasové nenávisti. A jedním z jejich důsledků byl celkem kuriózní tlak na washingtonskou organizaci z NFL. Její 90 let platný název Redskins – „rudokožci“ – se optikou mnohých stal v součtu s indiánem v logu urážlivým vůči původním obyvatelům Ameriky. A tak začal více než dvouletý proces změny značky, který je nyní u konce. Nedá se říct, že by se fanoušci ohledně názvu Commanders a prasečího maskota topili v nadšení.