reklama
CNN Prima News odchod

odchod

Výpis příspěvků ke štítku „odchod“

USA za týden ukončí evakuaci z Kábulu, stáhnou se i vojáci. Tálibán lhůtu neprodlouží

24. srpna 2021 07:46

Spojené státy chtějí dokončit do 31. srpna evakuace z Afghánistánu, nad nímž přebralo před více než týdnem při bleskové ofenzivě kontrolu radikální islamistické hnutí Tálibán, uvádí podle stanice BBC americké ministerstvo obrany. Do tohoto termínu se ze země mají stáhnout američtí vojáci. Po prodloužení termínu evakuací volá Británie, Francie a Německo. Tálibán naopak varuje, že změna by byla porušením dojednané dohody.

Přestup století. Messi svolal na neděli tiskovku. Oznámí odchod do Paříže?

7. srpna 2021 19:19

Fotbalový superman Lionel Messi zřejmě brzy oznámí, kam povedou jeho další kroky. Jeden z nejlepších hráčů planety totiž opouští po téměř 21 letech Barcelonu. A jelikož na nedělní poledne svolal mimořádnou tiskovou konferenci, fanoušci asi ještě o víkendu zjistí, čí dres oblékne v této sezoně. Nejčastěji se spekuluje o pařížském velkoklubu PSG nebo o odchodu do Anglie.

Fanoušci Barcelony pláčou před stadionem. Messi má dvě varianty, nejspíš vyhraje Anglie

6. srpna 2021 11:23

Jako rána z čistého nebe přišla ve čtvrtek večer zpráva z Katalánska o tom, že nejlepší hráč, který kdy hrál za Barcelonu, v klubu končí. Na tribuně stadionu Camp Nou je nápis Més que un club, v překladu „více než klub“. A to dokládají záběry na plačící fanoušky, které se objevily už v noci. Nikdo neumřel, jen Lionel Messi musí kvůli finančním pravidlům španělské ligy opustit místo, na kterém strávil více než 20 let.

Kandidátku ČSSD na jihu Moravy opustilo 14 lidí, protestují proti dosazení Onderky

26. července 2021 19:47
Aktualizováno

Kandidátní listinu ČSSD pro podzimní volby do Poslanecké sněmovny na jihu Moravy v pondělí po jednání jihomoravské organizace opustilo 14 kandidátů, končí i volební manažer. Informaci potvrdil předseda jihomoravské ČSSD Břetislav Štefan. Důvodem je podle něj zásah vedení strany do kandidátky, kterou si jihomoravská organizace odhlasovala. Předseda ČSSD Jan Hamáček k tomu uvedl, že ho rezignace některých členů kandidátky mrzí a že si váží těch, kdo respektují finální podobu kandidátky, která podle něj vznikla v souladu s řády.

ODS opouští jedna z bývalých tváří. Vedení strany nebrání svobodu v covidové době, říká

11. května 2021 16:15

Po pětadvaceti letech opouští ODS jedna z jejích největších postav posledních dekád. Bývalý předseda poslaneckého klubu Petr Tluchoř se tak rozhodl, protože se „už delší čas neumí pod politiku ODS a jejího aktuálního vedení podepsat“. Třiapadesátiletý exposlanec o všem informoval na Facebooku s tím, že předsedovi strany Petru Fialovi už své rozhodnutí oznámil.

reklama