CNN Prima News odchod

odchod

Výpis příspěvků ke štítku „odchod“

Spor v SPD: Nechutně jste mě pranýřovali, napsal Blaško Okamurovi a vrátil mu průkaz hnutí

15. září 2022 08:17

Europoslanec Hynek Blaško odchází z hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD). Uvedl to v dopise předsedovi hnutí Tomiu Okamurovi, který zveřejnil na Facebooku. Blaško kritizuje šéfa hnutí za nedemokratické jednání vůči členům SPD. Okamura se podle něj obklopuje jen lidmi, kteří si nedovolí mu oponovat, a zasahuje do skladby regionálních volebních kandidátek.

PPF v Rusku definitivně končí. Dokončila prodej místního Home Creditu

7. září 2022 13:10

Investiční skupina PPF a její společnost Home Credit dokončily prodej svého zbývajícího podílu 49,5 procenta v ruské Home Credit & Finance Bank (HCFB) včetně některých dceřiných společností. Znamená to odchod PPF a Skupiny Home Credit z ruského bankovního trhu. Plnou vlastnickou kontrolu nad HCFB převzala skupina individuálních investorů. PPF to oznámila v tiskové zprávě.

Válka byznysu nesvědčí. McDonald's či PPF mizí z Ruska, kdo všechno v zemi končí?

18. května 2022 07:20

Rusko začíná naplno pociťovat ekonomické důsledky své invaze na Ukrajinu. Země se od zahájení války dostává pod čím dál větší tlak kvůli zahraničním sankcím. Řada nadnárodních společností v Rusku navíc minimálně na čas přerušila svoji činnost, zatímco jiné se už dokonce odhodlaly k prodeji svých aktiv v zemi, což značí jejich odchod z ruského trhu.

Vláda trestá opozici, rozčiluje se Nacher. Zameťte si před svým prahem, opáčil Munzar

11. května 2022 19:11

Úterní vystoupení šéfa SPD Tomia Okamury opět rozdmýchalo emoce ve Sněmovně. Ve středečních Zprávách PLUS se kvůli tomu pohádali poslanci Patrik Nacher (za ANO) a Vojtěch Munzar (ODS). Zástupce vlády tvrdil, že Okamurova slova byla za hranou, proto odešli ze sálu. Nacher ale varoval, že odchod všech ministrů může být precedens pro další chování kabinetu.

Из России бегут сотни тысяч граждан. Они боятся арестов, санкций и не хотят на войну

20. dubna 2022 17:17

Армения, Грузия и Турция стали самыми популярными странами для россиян, бегущих из России всвязи с войной на Украине, развязанной президентом Владимиром Путиным. С 24 февраля, когда российские войска вторглись в соседнее суверенное государство, сотни тысяч россиян отвернулись от своей родины.