reklama
CNN Prima News odchod

odchod

Výpis příspěvků ke štítku „odchod“

ODS opouští jedna z bývalých tváří. Vedení strany nebrání svobodu v covidové době, říká

Po pětadvaceti letech opouští ODS jedna z jejích největších postav posledních dekád. Bývalý předseda poslaneckého klubu Petr Tluchoř se tak rozhodl, protože se „už delší čas neumí pod politiku ODS a jejího aktuálního vedení podepsat“. Třiapadesátiletý exposlanec o všem informoval na Facebooku s tím, že předsedovi strany Petru Fialovi už své rozhodnutí oznámil.

Kvůli rasismu opouští Henry sociální sítě. Legendě dalšího soka Slavie došla trpělivost

Odvetný duel osmifinále Evropské ligy mezi Slavií a Glasgow Rangers odšpuntoval nejen ve fotbalovém světě diskusi ohledně rasistického urážení hráčů. Po incidentu mezi obráncem Slavie Ondřejem Kúdelou a záložníkem Rangers Glenem Kamarou se ozvali další současní i bývalí fotbalisté, kteří si stěžují na urážení skrze sociální sítě. Jedním z nich je Thierry Henry, legenda londýnského Arsenalu, se kterým se pražský klub utká za necelé dva týdny. Kruh se uzavřel, když se za Henryho příspěvek mimo jiné postavili také Rangers.

Klaus starší nechápal: Trikolóra se zakladatele neměla tak snadno vzdát

Za rozhodnutím Václava Klause mladšího odejít z čela Trikolóry nebyly jen osobní důvody, obává se bývalý prezident a jeho otec Václav Klaus starší. Naznačuje to podle něj večerní vyjádření vedení hnutí. Dodal, že Trikolóra se svého zakladatele neměla tak snadno vzdát. Uvítal, že jeho syn bude pokračovat jako poslanec. Klaus to uvedl v prohlášení, které poskytl Petr Macinka z Institutu Václava Klause.

reklama