reklama

Odebrané dogy se jmény egyptských bohů z Útulku Tábor hledají domov

V prvním díle našeho podzimního pořadu Prima Mazlíček hledáme domovy bílému božstvu. Konkrétně čtyřem bílým argentinským dogám, které mají za sebou dost těžké chvíle. Byly odebrány z přemnoženého chovu a umístěny po útulcích po celé republice. V útulku Tábor jsou momentálně čtyři krasavci, kteří jsou připraveni na nový domov, a protože jsou boží, dali jim jména po egyptském božstvu.

reklama

Re hledá domov

Bůh Re je nejvyšším ze staroegyptských bohů. Řídil plynutí dnů, měsíců a ročních období. Rejíček, jak mu zdrobněle říkáme, syn Anubise a Eset, je nejsilnější z bratrů, má v sobě sílu a vedení a je nejvíce podobný svému otci.

Re je odrostlé štěňátko, na světě je 10 měsíců, je akční a zvídavý, hravý, velice tvárný. Nasává informace o světě, který se mu otevřel, rychle a rád se učí, pozitivní výchova se spoustou dobrot je pro něj jako stvořená. Při správném vedení se z něj stane naprosto dokonalý pes.

Re je kompletně očkovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům a označený mikročipem. Je zcela připraven vydat se na svou novou životní cestu. Podmínkou adopce je kastrace po aklimatizaci v novém domově.

Amonek hledá domov

Amon je odrostlé štěňátko, klučík ve věku 10 měsíců, syn Anubise a Eset. Amonek se po příjezdu k nám hodně bál, nejvíce ze svých brášků, zalézal před námi do boudičky a nechtěl mít s novým světem nic společného. Trvalo to ale jen nepatrnou chvíli a pak zjistil, že všechno je jinak, že může zapomenout na prožitý život, na hrůzy utrpení, že už nemusí mít strach, že už nebude mít nikdy žízeň ani hlad. A vyloupl se do úžasného pana psa, do pravého syna svého božského otce.

Amonek je srdcař, milovník člověka, může se roztrhnout vejpůl, aby urval kus lidské pozornosti. Miluje mazlení, pusinkování, pozornost. Je velmi učenlivý, tvárný a citlivý. V milujících, pečujících a důsledných rukách se z něj stane dokonalý pes.

Amon je kompletně očkovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům a označený mikročipem. Je zcela připraven vydat se na svou novou životní cestu. Podmínkou adopce je kastrace po aklimatizaci v novém domově.

Seth hledá domov

Pod vládou boha Setha byly neúrodné pouště. Náš Seth je nejjemnější ze svých bratrů, fyzicky nejmenší, byť věkem jsou si rovni a je mu také 10 měsíců. Ani našemu Sethovi se doposud dobře nedařilo, v jeho životě nic nekvetlo, nic se nezelenalo a nerašilo, ve velké smečce 21 psů se často k jídlu nedostal, i když dle kožních jizev se snažil. Utrpení přežil, dočkal se vysvobození, jeho záchrana přišla za pět minut dvanáct.

Seth je odrostlé štěňátko, akční a zvídavé, hravé, velice tvárné. Nasává informace o světě, který se mu otevřel, rychle a rád se učí, pozitivní výchova se spoustou dobrot je pro něj jako stvořená. Při správném vedení se z něj stane naprosto dokonalý pes.

Seth je kompletně očkovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům a označený mikročipem. Je zcela připraven vydat se na svou novou životní cestu. Podmínkou adopce je kastrace po aklimatizaci v novém domově.

Amunet hledá odmov

Amunet je křehká, nejistá a ze světa vyděšená fenečka. Miluje klidné prostředí, kontakt s člověkem, kterého se jí příliš nedostávalo. Nedokázala by žít s člověkem, který nemá rád, když ho pes olizuje, protože ona miluje – ale vážně miluje – dávání pusinek. Ještě nikdy jsme v útulku neměli tak vášnivou líbačku. Je to holčička, která se stále ujišťuje, že je vše v pořádku, kontroluje, zda neudělala něco špatně a neměla by se omluvit. I v rámci smečky je velmi submisivní, bezkonfliktní a zcela poddajná. Neměla čas dospět, vytvořit si své nároky ani poznat krásy života. Znala jen svou maringotku a početnou rodinu.

Prošla si již mateřskou rolí a k nám přijela opět březí, se zánětem pohlavního ústrojí. Aktuálně je již zotavená po kastraci a je připravená nechat hrůzy minulosti za sebou. Bude však potřebovat hodně opory a trpělivosti od své nové rodiny. Učí se pozvolna a vše si potřebuje několikrát zkusit, než si začne být jistá tím, co má dělat. Mnohem lépe funguje s lidmi, které zná a má k nim důvěru. Pak cítí, že za sebou má oporu a dokáže být odvážnější.

Amunet je mladičká, necelý rok a půl stará fenečka, která má celý život před sebou. Je dcerou Eset a Anubise. Je kastrovaná, očkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem. Připravena odjet žít svůj nový život.

Jaký domov hledají

Rádi by bydleli v rodinném domku se zahradou, ale s přístupem dovnitř, aby byl doma s páníčky, v jejich přítomnosti. Hledá aktivní páníčky, kteří budou navštěvovat psí školu a podnikat procházky a výlety. Pro svou neohrabanost se nehodí k malým dětem, vztah k jiným zvířátkům nemáme odzkoušen.

Máte-li o pejska zájem, pošlete na e-mail utulek@tstabor.cz základní informace o sobě – nacionále, kontakt, adresu, kde by pejsek bydlel, důležité info o své rodině, dětech, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život pejskovi nabízíte. Na e-mail vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Kočičky k adopci

V útulku čekají na nový domov i kočičky. Všechny kočičky k adopci najdete ZDE.

Kontakt

Útulek Tábor

Vápenná strouha, Tábor 390 02

NA CO ČEKÁŠ?! JEŠTĚ SE TAM NĚCO VLEZE!! 🤤🤤🤤 Kvůli plné misce kvalitních dobrot dokážou naši psí parťáci nemožné na...

Posted by Prima Mazlíček on Saturday, September 4, 2021

Tagy:
pes adopce psa z útulku útulek adopce hledá domov krmivo Nativia

Hlavní zprávy

Babiš je prototyp leadera, ale také psychopat, říká expert na předvolební kampaně
Volby 2021

Babiš je prototyp leadera, ale také psychopat, říká expert na předvolební kampaně

Českému voliči imponuje vůdcovství. Prototypem leadera je premiér a šéf hnutí ANO Andrej Babiš. Na druhou stranu se ale jedná o psychopata. V pořadu K věci na CNN Prima NEWS to řekl režisér, producent a ideamaker předvolebních kampaní Jakub Hussar. Ten ve volbách pomáhal třeba Vladimíru Franzovi, Pavlu Fischerovi nebo se snažil do Sněmovny dostat hnutí Lidé PRO Mikuláše Mináře.

Benda tepe zákon o předjíždění: Cyklisté si myslí, že chrání svět před smrdícími auty

Poslanec Marek Benda (ODS) nesouhlasí s novinkou o předjíždění cyklistů. Jsou přeci ti správní, kteří chrání svět před smrdícími auty, rýpl si do zákona, který ve čtvrtek schválila Sněmovna. Podle Bendy není potřeba na veškeré lidské chování legislativa, stačí zdravý rozum. Pirátský poslanec Ondřej Profant ale podotkl, že zákon se schválil kvůli malé aktivitě policistů.

V Rusku začaly volby do Dumy. Hlasuje se i na Ukrajině, Navalnému zrušili aplikaci

Voliči v Rusku v pátek prvním dnem hlasují v parlamentních volbách, které skončí v neděli. Kvůli rozdílným časovým pásmům se jako první otevřely volební místnosti na Kamčatce, o devět hodin později pak v Kaliningradské oblasti. Očekává se, že po represích vůči opozici si většinu ve Státní dumě (dolní komoře parlamentu) udrží strana Jednotné Rusko, kterou podporuje prezident Vladimir Putin. Jeho vězněnému odpůrci Alexeji Navalnému mezitím internetoví giganti Google a Apple smazali aplikaci, která má pomoci uspět opozici.

Sledujte ŽIVĚ Partii s Maláčovou a Pekarovou Adamovou: Jak by řešily státní rozpočet?

Na co máme peníze a na co už ne? Tím se v první části pořadu Partie Terezie Tománkové budou zabývat ministryně práce a sociálních věcí z ČSSD Jana Maláčová, předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová a předseda hnutí SPD Tomio Okamura. Ve druhé polovině můžete sledovat velkou politickou diskusi například se zástupci hnutí ANO, Pirátů nebo komunistů. Nenechte si ujít nedělní Partii od 11 hodin na CNN Prima NEWS nebo v tomto článku.

Očkování nám rozhodilo menstruaci. Na změny po vakcinaci si stěžují desetitisíce žen

Více než 30 tisíc žen oznámilo, že po očkování vakcínou proti COVID-19 došlo k narušení jejich menstruačního cyklu. Změny ale byly „krátkodobé“, uvedla lektorka reprodukční imunologie na Imperial College London Victoria Maleová. Podle ní se většina žen po jednom cyklu vrátí k normálu. Neexistují zatím ani žádné důkazy, že by očkování ovlivňovalo plodnost.

Už víme, kdo je mozek rodiny. Lidé se kvůli obálce časopisu vysmáli Harrymu a Meghan

Princ Harry se svou ženou Meghan mohou slavit další vítězství. Magazín Time je totiž zařadil mezi 100 nejvlivnějších osobností světa. Zprávou se pochlubili na sociálních sítích v den princových 37. narozenin, spolu s ní sdíleli i fotografii z titulní strany magazínu. Místo obdivu však schytali hlavně kritiku. Lidé se jim vysmáli, že vypadají jako po hodně nezdařené retuši.

reklama

Domácí zpravodajství

Netolický: Lhůty od stavebního zákona jsou šibeniční, reforma bude stát spoustu peněz

Hejtman Pardubického kraje Martin Netolický (ČSSD) je i nadále kritický k novému stavebnímu zákonu z dílny ministerstva pro místní rozvoj. V pořadu 360° na CNN Prima NEWS uvedl, že například lhůty na vyřízení stavebních povolení jsou od nového zákona „šibeniční, až nerealizovatelné“. A měl i další výtky. Proti těm se staví šéfka zmíněného resortu Klára Dostálová (za ANO).

Dostane žhář z Bohumína doživotí? Obviněný trest přijal, rozhodne soud

Muž obviněný ze způsobení loňského požáru, při kterém v bohumínském panelovém domě zahynulo 11 lidí, by měl ve vězení strávit zbytek života. Jeden ze zmocněnců poškozených, Petr Kausta, to v pátek během jednání v budově krajského soudu řekl novinářům. Podle Kausty se obviněný doznal ke všem skutkům, tedy k vraždě a obecnému ohrožení, z nichž byl obviněn. Přijal také nabídku státního zástupce na doživotní trest vězení.

Horká fáze předvolebního vysílání: CNN Prima NEWS uvádí nové pořady i superdebaty s diváky

CNN Prima NEWS startuje horkou fázi předvolebního vysílání a uvádí celou řadu nových pořadů a formátů, jejichž společným tématem jsou blížící se volby do Poslanecké sněmovny. Od 30. srpna nabízí každý všední den speciální volební blok, dále mimořádná vydání pořadu 360° s diváky ve studiu, dvě superdebaty s lídry stran a v neposlední řadě moderní volební studio v den voleb samotných.

reklama