odlet

Výpis příspěvků ke štítku „odlet“

Karlovarské letiště opět ožilo. První cestující zamířili přímým letem do turecké Antalye

17. června 2022 22:16

Karlovarské letiště ožilo a odletová hala se ve středeční podvečer letos poprvé zaplnila cestujícími. Klienti cestovní kanceláře Čedok, která během letní sezóny nabídne jako první na českém trhu odlety přímo z Karlových Varů, zamířili 15. června 2022 před 22. hodinou vyprodaným letadlem Smartwings na dovolenou na Tureckou riviéru. O prodeje pobytových i poznávacích zájezdů do Turecka, které spojení bez mezipřistání umožňuje, je enormní zájem i v dalších termínech. Poptávku po cestování a potenciál celé spádové oblasti vidí Čedok i do budoucna, příští rok proto nabídne přímé lety nově také do Řecka.

Budu pozorovat ptáky, řekl muž manželce. Místo toho odjel válčit na Ukrajinu

4. března 2022 19:54

Desítky britských válečných hrdinů, včetně otců a dědečků, se chystají na Ukrajinu, aby se postavily armádě ruského prezidenta Vladimira Putina. Mezi nimi dokonce najdete i odstřelovače, který manželce řekl, že jede pozorovat ptáky. Místo toho se ale jako dobrovolník hlásí do válečné linie. „Čelíme novodobému Adolfu Hitlerovi, který řádí, a je třeba ho zastavit,“ má jasno odstřelovač.

Čeští skokané na lyžích odletí na olympijské hry bez hlavního trenéra Bajce. Má covid

28. ledna 2022 17:03

Čeští skokané na lyžích se musejí minimálně v začátku olympijských her, které startují 4. února, obejít bez hlavního trenéra Vajsi Bajce, který má stále pozitivní testy na koronavirus. Do jeho pozice se posune asistent, jedenačtyřicetiletý Jan Matura, který ukončil aktivní kariéru v květnu 2017 a reprezentoval ještě s Romanem Koudelkou, nejstarším a nejúspěšnějším skokanem současného kádru.

Tenista Djokovič nesmí do Austrálie tři roky. Vrátit by se ale mohl dříve díky výjimce

17. ledna 2022 08:25

Tenisová hvězda Novak Djokovič by se po vyhoštění mohla vrátit do Austrálie dříve než za tři roky. Podle premiéra země Scotta Morrisona by k tomu stačila výjimka, sportovec by však musel dodržet „správné okolnosti“. Čtyřiatřicetiletý hráč dostal zákaz vstupu do země poté, co usiloval o možnost obhajovat titul na Australian Open bez povinného očkování.

Ještě se neloučím, říká Babiš před V4. Který premiér bude za Česko mluvit v Bruselu?

13. prosince 2021 15:39

S ostatními premiéry se ještě loučit nebudu, řekl před odletem na jednání V4 s francouzským prezidentem Emmanuelem Macronem český předseda vlády v demisi Andrej Babiš (ANO). Přeje si, aby na středeční a čtvrteční Evropské radě už Česko reprezentoval designovaný premiér Petr Fiala (ODS). Kdy bude nový kabinet jmenován, zatím není jasné.

Sledujte ZÁZNAM: Jak bude Francie řídit Evropskou unii? Babiš letí na jednání s Macronem

13. prosince 2021 14:19

Francouzský prezident Emmanuel Macron navštíví v pondělí Budapešť a setká se s premiéry zemí Visegrádské skupiny (V4), tedy i s Andrejem Babišem. Co český předseda vlády od setkání, které se má týkat nadcházejícího francouzského předsednictví v Evropské unii, čeká? Sledujte Babišovo vyjádření od 14:45 živě v tomto článku.