reklama

Olbert: Z bandy ve Sněmovně není koho volit. Jestli máte odvahu, hoďte to jiným

Předseda Aliance pro budoucnost Pavel Sehnal, šéf Otevřeme Česko normálnímu životu Jakub Olbert a zástupkyně strany Nevolte Urza.cz Tereza Urzová se v pořadu 360° na CNN Prima NEWS shodli, že v České republice před říjnovými volbami nenašli žádný politický vzor.

reklama

„Když zavřu obě oči a kousnu se do ruky, nikoho nevidím. V bandě, která tam nyní je, není vzor žádný. Pokud jste odvážní, hlasujte mimo Sněmovnu, protože tak se může něco změnit. Každý hlas, který dáte komukoliv ve Sněmovně, padne do jednoho pytle,“ má jasno Olbert.

Sehnal se zase drží zásady, že buď může napodobovat to, co tu již bylo, anebo se vydat vlastní cestou. „Rozhodl jsem se jít vlastní cestou a prezentovat všechny, kteří pracují v této zemi. Nejen živnostník, podnikatel a soukromník, ale i zaměstnanci,“ uvedl Sehnal s tím, že v Česku nenašel svůj politický vzor. Nakonec ale jednu osobnost jmenoval.

Vzor v exprezidentu Klausovi

„Kdybych si měl opravdu někoho vybrat, tak pana Václava Klause staršího v době, kdy byl prezidentem. To jsem si říkal, že je osobnost, která má to, abych od ní čerpal nějaké moudro,“ dodal Sehnal.

„Mám uskupení, které budu volit. Je to čistě pragmatická volba, protože nechci, aby vyhrál Andrej Babiš. Politický vzor ale nemám,“ řekla Urzová. Koho bude volit, neprozradila. V pořadu vysvětlila, že se stranou Nevolte Urza.cz kandiduje, aby lidem ukázala, že k životu nepotřebují stát

Tagy:
politická strana hnutí volby 2021 Jakub Olbert Pavel Sehnal 360° Tereza Urzová Aliance pro budoucnost Otevřeme Česko normálnímu životu Nevolte Urza.cz

Hlavní zprávy

Muž zadržel tři řidiče jako rukojmí, vyhrožoval zbraní. Zasahovalo policejní komando

Aktualizováno

Policie na dálnici v Bavorsku v úterý večer zadržela cestujícího, který v dálkovém autobusu vzal tři řidiče jako rukojmí, informoval server Focus Online s odkazem na policii. Podle policejního mluvčího muž tvrdil, že je ozbrojený. Policie ani po nočním výslechu údajného únosce nezná další podrobnosti. Jasné není ani, zda měl útočník skutečně zbraň. Podezřelým je 30letý srbský občan, píše deník Merkur.

Politická debata s Hamáčkem, Vondráčkem, Ondráčkem i Okamurou. Jak chtějí řešit migraci?

CNN Prima NEWS ve středu od 20:15 odvysílá další ze série předvolebních debat Speciál 360°: Hlas lidu. Před publikem se v sále střetne čtveřice zástupců politických subjektů kandidujících ve sněmovních volbách. Ve dvouhodinové debatě budou tentokrát diskutovány zejména otázky bezpečnosti a migrace. Do předvolebního pořadu byli pozváni politici z řad ANO, SPD, KSČM a ČSSD.

Babiš, Fiala i Rakušan. Političtí lídři se utkají ve velké superdebatě Česko hledá premiéra

Necelé dva týdny před sněmovními volbami se na CNN Prima NEWS uskuteční velká superdebata s lídry nejsilnějších český stran či koalic. Nebudou tak chybět premiér Andrej Babiš (ANO), Petr Fiala (koalice Spolu) nebo Vít Rakušan (koalice Piráti a Starostové). Sledujte v neděli 26. září od 20:00 první díl speciálního vysílání s názvem Česko hledá premiéra.

Romské oslavy: Otřesný hluk a žádné roušky. Je to horor, stěžují si obyvatelé Prešova

Coviv necovid, v Prešově to podle obyvatelů žije. V tamním podniku se konají takzvané bašavely – romské oslavy. Kromě hluku, na který si sousedé stěžují, je trápí ještě zásadnější věc. Účastníci party nedodržují žádná protikoronavirová opatření. O rouškách ani rozestupech nemůže být ani řeč, a to přesto, že na Slovensku nakažených každým dnem přibývá.

reklama

Domácí zpravodajství

Herečka Kuklová o manželství s Pomejem: Uvědomila jsem si, že umřu. Musela jsem utéct

Herečka Michaela Kuklová chtěla být pro Jiřího Pomeje dokonalou manželkou, milenkou i herečkou. Když si však uvědomila, že už to nezvládá, čekal ji bouřlivý rozvod. V té době se navíc dozvěděla, že její manžel nadělal dluhy v rozmezí několika desítek milionů korun a hrozilo, že je bude splácet ona. „Náš vztah připomínal italské manželství,“ uvedla v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS Kuklová. Dnes přiznává, že za mnohé svému bývalému partnerovi vděčí.

Horká fáze předvolebního vysílání: CNN Prima NEWS uvádí nové pořady i superdebaty s diváky

CNN Prima NEWS startuje horkou fázi předvolebního vysílání a uvádí celou řadu nových pořadů a formátů, jejichž společným tématem jsou blížící se volby do Poslanecké sněmovny. Od 30. srpna nabízí každý všední den speciální volební blok, dále mimořádná vydání pořadu 360° s diváky ve studiu, dvě superdebaty s lídry stran a v neposlední řadě moderní volební studio v den voleb samotných.

reklama