reklama
CNN Prima News Olga Richterová

Olga Richterová

Výpis příspěvků ke štítku „Olga Richterová“

Teď to rozjedeme, slibuje Pirátka Richterová. Politiku zvládá díky „skorobabičce“

Máme naplánovanou „neskutečnou tour“ po krajích, láká v rozhovoru pro CNN Prima NEWS pirátská poslankyně Olga Richterová. Koalici Pirátů a STAN totiž poslední měsíce podle předvolebních průzkumů klesají volební preference, ve kterých se ještě na jaře držela na nejvyšších příčkách. Podle Richterové teprve teď začíná horká fáze kampaně. Aby se politice mohla věnovat, pomáhá jí „skorobabička“ i rodina.

Sledujte ZÁZNAM Partie: Velká debata s Richterovou, Fialou, Kolářem a Stropnickým

Po prázdninové pauze se už v neděli vrací na obrazovky Partie Terezie Tománkové. Střetnou se v ní předseda ODS Petr Fiala a ministryně financí Alena Schillerová (za ANO). Jak politici plní sliby, na které lákají voliče? Kampaň je teprve na začátku, přesto už jsme svědky bizarností. Bude se předvolební šílenství ještě stupňovat? V druhé polovině se můžete těšit na velkou politickou debatu o současném dění s Richterovou, Fialou, Kolářem a Stropnickým. Sledujte nedělní Partii na CNN Prima NEWS, televizi Prima nebo přímo v tomto článku.

Přídavky na děti budou o čtvrtinu vyšší, schválila Sněmovna. Dostane je více rodin

Přídavky na děti se zvýší zhruba o čtvrtinu a rozšíří se okruh rodin, které na ně mají nárok. Rozhodla o tom Sněmovna, když schválila novelu o sociální podpoře s technickými úpravami horní komory. Předloha také zvýší sazby přídavků pro pracující rodiny a daňové zvýhodnění na druhé a další děti. Nyní ji dostane k podpisu prezident Miloš Zeman.

reklama