reklama
CNN Prima News on-line

on-line

Výpis příspěvků ke štítku „on-line“

Poslední rozloučení se Žbirkou bude jen pro zvané. Fanoušci mohou obřad sledovat on-line

12. listopadu 2021 09:36

Poslední rozloučení se zesnulým muzikantem Miroslavem Žbirkou se bude konat 19. listopadu v pražském krematoriu ve Strašnicích od 14:00 jen pro pozvané. Veřejnost se bude moci s Mekym rozloučit v prostoru před obřadní síní, kde bude kondolenční kniha. Celý obřad budou mít fanoušci možnost sledovat prostřednictvím obrazovek a na facebookovém profilu Mira Žbirky.

Lákalo by vás dočasně bydlet v prodejně IKEA? Řetězec se mění k nepoznání

25. srpna 2021 17:15

Švédský nábytkářský řetězec IKEA testuje nový formát prodejen, kde bude vedle nakupování možné trávit i volný čas. Hledá pro své obchody lepší uplatnění v éře nákupů přes internet. IKEA si k tomuto účelu vybrala zatím dva obchody – jeden v Šanghaji a druhý ve Vídni. Nový formát především zbaví prodejnu typické změti uliček, ve kterých se mnoho lidí ztrácí. Informuje o tom list The Wall Street Journal (WSJ).

České evakuační letadlo přistálo v Baku. Američané zastřelili dva ozbrojence

16. srpna 2021 09:12
Aktualizováno

Povstalcům z radikálního hnutí Tálibán se v neděli podařilo obsadit prezidentský palác a tím symbolicky dovršit kontrolu nad zemí. Kábul zachvátila panika. Tisíce lidí se snaží dostat do letadel směřujících pryč ze země. Americké ministerstvo zahraničí v souvislosti s tím oznámilo, že vyslalo do oblasti dalších tisíc vojáků, kteří se mají podílet na ochraně letiště. První Češi a spojenci už jsou v Praze.

ON-LINE pátý den olympiády: Krejčíková a Siniaková jsou ve čtvrtfinále. Plavec Micka končí

27. července 2021 05:23

Největším úspěchem české výpravy je zatím postup Markéty Vondroušové do čtvrtfinále tenisového turnaje. Porazila světovou dvojku Naomi Ósakaovou. Ve čtyřhře tenistky Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková porazily Španělky a jsou ve čtvrtfinále. Karolína Plíšková s Markétou Vondroušovou prohrály s Brazilkami a nepostupují. Ani plavec Jan Micka z rozplavby na 800 metrů volný způsob do finále nepostoupil. Úspěch pro české plavání zapsala Barbora Seemanová, která vybojovala první olympijské finále od roku 2000.

Čtvrtý den olympiády: Kajakářka Kudějová pojede o medaili, tenistky bojují o čtvrtfinále

26. července 2021 04:30
Aktualizováno

Česko má druhou medaili, šermíř Alexander Choupenitch vybojoval na olympijských hrách v Tokiu bronz. Kanoista Lukáš Rohan má stříbro ve vodním slalomu. Plavkyně Barbora Seemanová a Kristýna Horská postoupily do semifinále. Tenistky Karolína Plíšková, Markéta Vondroušová, Barbora Krejčíková postoupily do osmifinále, Petra Kvitová končí. Biker Ondřej Cink nedokončil olympijský závod v cross country horských kol.

Do školy i do kanceláře. Novinka od Huawei propojí reálný svět s on-line prostředím

1. června 2021 17:37

Koronavirová pandemie si vynutila přesun části práce i vzdělávání do domácího prostředí. Lidé si zvykli na nový standard, a ne všichni budou toužit po návratu starých časů. Technologická novinka IdeaHUB od společnosti Huawei ulehčí práci a ušetří čas. Lidé spolu budou moci komunikovat na dálku mnohem efektivněji. „Využití najde jak v propojení pracovních týmů, tak v rámci vznikajících služeb telemedicíny nebo při distanční výuce,“ říká v rozhovoru pro CNN Prima NEWS Dalibor Eliáš, technický konzultant Huawei Enterprise společnosti DNS a.s., která je prodejcem Huawei IdeaHub.

Živě
ON-LINE: Zahrádky vítají zpět své hosty, kontrolám neuniknou. Kde už se popíjí?

17. května 2021 09:47

Přišla další fáze rozvolňování. Od pondělí mohou lidé navštěvovat venkovní zahrádky stravovacích podniků, neobejde se to ale bez přísných omezení. Hosté musí předložit negativní test na koronavirus nebo potvrzení o prodělání nemoci COVID-19 či očkování, u jednoho stolu mohou být maximálně čtyři lidi a skupiny musí dodržovat rozestupy. Jak to vypadá v praxi, sledují reportéři CNN Prima NEWS.

Osobní automobil lze pojistit zcela on-line. U Kooperativy stačí formulář a fotografie

Téma: Komerční sdělení
22. dubna 2021 12:30

Život se nejen kvůli pandemii koronaviru přesouvá do tzv. on-line prostoru. Doba si žádá utlumení osobních kontaktů. Platí to i pro dříve nemyslitelné oblasti. Mezi ně patří například pojišťovnictví a likvidace škod při autonehodách. Pojišťovna Kooperativa proto přichází s možností řešit vše na dálku bez nutnosti návštěvy pobočky.

Raiffeisenbank zavádí založení účtu on-line a výběr z bankomatů po celém světě zdarma

Téma: Komerční sdělení
19. dubna 2021 10:45

Bankovnictví se i kvůli koronavirové krizi přesouvá do on-line prostředí. Na to reaguje i Raiffeisenbank, pátá největší tuzemská banka podle bilanční sumy, a to možností založení soukromého účtu on-line bez nutnosti návštěvy pobočky. Totéž hodlá nabídnout na podzim při založení podnikatelských účtů. Novým benefitem je též výběr z bankomatů na celém světě zdarma.

reklama