reklama
CNN Prima News opozice

opozice

Výpis příspěvků ke štítku „opozice“

Mynář má strach. Během brífinku si nacvičoval, co řekne vyšetřovatelům, zní z opozice

21. října 2021 18:59

Reakce na čtvrteční vystoupení hradního kancléře Vratislava Mynáře na tiskové konferenci na sebe nenechaly dlouho čekat. Z opozice se na jeho hlavu valí především výtky a kritika. Předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová podotkla, že kancléřův exkurz do historie kulhal na obě nohy. Petr Gazdík (STAN) naopak podotkl, že mu tisková konference evokovala Mynářův nácvik výpovědi před vyšetřovatelem. „Považuji to za rétorické cvičení,“ řekl.

Válek od listopadu ministrem? Absurdní, odpovědnost za opatření odmítáme, říká Fiala

19. října 2021 22:24

Že premiér Andrej Babiš vezme člověka z opozice do vlády, je absurdní, odpovědnost za koronavirová opatření odmítáme. Na tiskové konferenci to uvedl lídr vítězné koalice Spolu Petr Fiala. Nelíbí se mu Babišův návrh, který počítá s tím, že by kandidát na ministra zdravotnictví Vlastimil Válek (TOP 09) nastoupil do čela resortu už v listopadu. O návrzích jak bojovat s pandemií koronaviru je prý ale opozice připravena mluvit.

Babiš: Válek lže, opozice podklady a data k pandemii má. Pořád hrají politiku

19. října 2021 14:48

S koncem současné vlády Andrej Babiš (ANO) nabídl svému kritikovi Vlastimilu Válkovi (TOP 09) post ministra zdravotnictví místo Adama Vojtěcha (za ANO). „Opozice měla plno řečí, co všechno budou dělat, tak mohl Válek nastoupit. Bral to jako vtip a evidentně o to nestojí,“ řekl pobouřeně Babiš v rozhovoru redakci CNN Prima NEWS. Následně Válka osočil ze lži. Podle premiéra neříká poslanec pravdu, že opozice nedostává data a podklady k pandemii.

Lhář, gauner a zločinec. Prakticky vykonával pravomoci prezidenta, praží Mynáře politici

18. října 2021 19:59

Hradní kancléř Vratislav Mynář čelí na sociálních sítích ostré kritice za to, že dlouhodobě mlžil ohledně zdravotního stavu prezidenta Miloše Zemana. Ten podle dopisu Ústřední vojenské nemocnice (ÚVN) adresovaného šéfovi Senátu Miloši Vystrčilovi (ODS) není schopen vykonávat pracovní povinnosti a jeho dlouhodobá prognóza je nejistá.

ANO jsem svými kauzami nepoškodil. V politice už nechci pokračovat, říká Faltýnek

13. října 2021 10:49

Mé kauzy hnutí ANO nepoškodily, řekl v rozhovoru pro CNN Prima NEWS bývalý předseda poslaneckého klubu ANO Jaroslav Faltýnek. Podle něj to dokázali voliči svými hlasy. Faltýnek kandidoval v Olomouckém kraji z druhého místa. Dostal 5182 preferenčních hlasů a do Sněmovny nakonec zamířil ze třetí příčky. Jedná se ale o jeho poslední volební období, Faltýnek už v politice pokračovat nechce.

reklama