reklama
CNN Prima News outfit

outfit

Výpis příspěvků ke štítku „outfit“

Justin Bieber a Lil Nas X ovládli udílení cen MTV. Zápasník McGregor způsobil skandál

13. září 2021 21:28

Nedělní večer v New Yorku patřil předávání hudebních cen americké televize MTV. Nechyběly extravagantní outfity a řada slavných osobností. Největší úspěch získali zpěvák Justin Bieber a hudebník Lil Nas X, kteří si domů odnesli nejvýznamnější ocenění tohoto večera. Zápasník MMA Conor McGregor se pak postaral o pořádný rozruch.

První dáma jako Madonna? Odvážné punčochy Jill Bidenové vyvolaly na internetu bouři

7. dubna 2021 20:35

První dáma Spojených států Jill Bidenová vzbudila na sociálních sítích pořádné vášně. Při vystupování z letadla ve Washingtonu byla totiž vyfocena v černých vzorovaných punčochách, ke kterým si vzala vysoké podpatky. Jedna část uživatelů Twitteru považuje její styl za „nevkusný“ a „trapný“, ta druhá za „mladistvý“ a „odvážný“.

Serena a její bláznivá móda na kurtu. Jaké outfity už na sebe Williamsová oblékla?

11. února 2021 15:18

Zase překvapila něčím novým. Serena Williamsová je stále jednou z nejlepších hráček světa a vůbec nejoriginálnější tenistkou, co se oděvu na kurtu týká. Na letošním Australian Open se zjevila v růžovočerném outfitu, na kterém tolik neudivují odstíny jako spíš střih. Jedna noha 39leté Američanky je zakrytá celá, druhá se ocitla v „šortkách“. Oblečení 23násobné grandslamové vítězky se jako už mnohokrát stalo diskutovaným tématem. Podívejte se ve fotogalerii na nejvýraznější „mundúry“ Williamsové.

reklama