CNN Prima News pachatelé

pachatelé

Výpis příspěvků ke štítku „pachatelé“

Dva muži v Neratovicích přepadli prodejnu, jeden chytil pracovnici pod krkem

16. února 2022 14:58

Dva muži v Neratovicích na Mělnicku minulý pátek přepadli prodejnu, jeden chytil její pracovnici pod krkem. Zraněná nebyla, ale z kasy jí zmizelo 48 tisíc korun. Policisté podezřelého zadrželi, je ve vazbě. Za zvlášť závažný zločin loupeže mu hrozí až deset let vězení. Stejný trest hrozí i spolupachateli, po němž mělničtí kriminalisté pátrají, řekl ve středu policejní mluvčí Pavel Truxa.

Útok při silniční kontrole v Německu: Agresoři zastřelili dva policisty, byli zadrženi

31. ledna 2022 09:45
Aktualizováno

Dva němečtí policisté byli v podělí brzy ráno zastřeleni při rutinní silniční kontrole v blízkosti města Kusel ve spolkové zemi Porýní-Falc na západě Německa. Policie vychází z toho, že pachatelů bylo několik. V podvečer zadržela dva podezřelé. Jeden z nich je podle agentury DPA policistům známý a má povolení k držení zbraní.

Belgií hýbe hromadné znásilnění 14leté dívky na hřbitově. Pár dní po útoku se zabila

2. června 2021 23:47

K hrůznému činu došlo v Belgii, kde měla čtrnáctiletou dívku znásilnit pětice mladíků na hřbitově Westerbegraafplaats. Útočníci svou oběť při incidentu fotili a natáčeli a pořízené snímky následně sdíleli na sociálních sítích. Dívka o čtyři dny později podle všeho spáchala sebevraždu. Rodina se o hrůzném činu dozvěděla až po její smrti. O případu informoval deník Daily Mail.