reklama
CNN Prima News panelák

panelák

Výpis příspěvků ke štítku „panelák“

Masivní požár panelového domu po výbuchu na Děčínsku. Hasiči zachraňovali několik lidí

16. listopadu 2021 22:04

V úterý večer vypukl po výbuchu požár v přízemním bytě jednoho z panelových domů v Děčíně. Hasiči už ho mají pod kontrolou, rovněž evakuovali obyvatele horních pater domu. Podle informací CNN Prima NEWS se několik rezidentů nadýchalo kouře, nyní jsou v péči zdravotníků. Nikdo pravděpodobně nebyl zraněn. Zatím jsou odkloněny linky hromadné dopravy.

Příliš hlučná samota. K panelákům patří šeď, sex od sousedů, ale i příroda a spousta mýtů

2. listopadu 2021 07:58

Od začátku výstavby obřího pražského sídliště Jižní Město uplynulo 50 let, dnes v podobném prostředí bydlí po celé republice kolem 2,5 milionu Čechů. Sociolog Ondřej Špaček v rozhovoru pro CNN Prima NEWS popisuje, jak se v panelácích žilo za Husáka, proč se ani po revoluci neproměnily v nebezpečné ghetto, co mají společného s pevností i co na ně říkal americký boxer Mike Tyson.

Kvůli rekonstrukci neteče v brněnském paneláku voda. Na záchod musí lidé v mrazu ven

11. února 2021 19:08

Prekérní problém řeší v těchto dnech někteří obyvatelé Brna. V několika panelácích totiž začala rekonstrukce koupelen a stoupaček. Nájemníci, kteří si nenašli náhradní ubytování, tak musejí své potřeby řešit v provizorních prostorách. Radnice jim nechala před dům přistavit stavební buňku s toaletou a sprchami. Ale v těchto mrazivých dnech to asi musí být dobrodružství.

reklama