Partnerská hádka se záhy změnila v boj o život. Muž se vážně zranil a málem vykrvácel

Rozepře mezi mladým párem se během okamžiku změnila v boj o život. Rozčílený muž totiž udeřil pěstí do skleněné výplně dveří tak nešťastně, že si pořezal ruku a málem vykrvácel. Přivolaný policista ovšem zachoval chladnou hlavu a muži poskytl první pomoc.

Policistům otevřel dveře zakrvácený muž. Situace byla velmi nepřehledná a chaotická. Hlídka nevěděla, co se na místě stalo. „Slyšeli jsme divné zvuky, nastala tak obava o život, kdy jsme od jednoho z lidí, kteří tam bydleli, slyšeli nářek, pak jsme vstoupili do bytu,“ popsal situaci pro CNN Prima NEWS zasahující policista.

Mezitím policisté zjistili, že muž, který jim otevřel, je potřísněný krví svého kamaráda, který se vážně zranil. Ten se předtím pohádal s ženou, v afektu udeřil pěstí do skleněných dveří a začal silně krvácet. „Nasadili jsme škrtidlo na tu poškozenou končetinu, zvedli jsme jí do horní polohy, abychom zamezili krvácení,“ doplnil zasahující policista. „Člověk musí zachovat chladnou hlavu a říkat, že to bude v pořádku a vysvětlovat, že to bude bolet třeba i víc, ale že to bude v pořádku,“ doplnil policista.

„Díky rychlému zásahu policistů, kteří byli u zraněného muže jako první, muž nevykrvácel a přežil. Následně na místo přijely naše posádky, které muži poskytly léky a po zaléčení ho převezly do Fakultní nemocnice Královské Vinohrady,“ upřesnila mluvčí středočeských záchranářů Monika Nováková. „Muž byl v šoku, nicméně nám poté, co už byl v péči záchranářů, poděkoval,“ uzavřel policista. Muž několik dní zůstal v nemocnici a lékařům se podařilo jeho ruku zachránit. Čeká  ho dlouhodobá léčba a rehabilitace.

Tagy: