CNN Prima News Patrik Kaizr

Patrik Kaizr

Výpis příspěvků ke štítku „Patrik Kaizr“

Nemohli jsme je v tom nechat. Reportér CNN Prima NEWS na Ukrajině pomohl mrznoucí rodině

19. listopadu 2022 22:11

Ukrajince čekají neobyčejně těžké dny. Teploty se pomalu dostávají pod nulu. Za dva dny v zemi napadlo 20 centimetrů sněhu. Ukrajinské úřady lidem radí, aby si koupili teplé oblečení, svíčky či olejová topení. Situace je však pro mnoho z nich mimořádně složitá. Na Ukrajině se stále nachází také reportér CNN Prima NEWS Patrik Kaizr. Ten nyní pobývá v Ivanofrankivské oblasti. Společně s dalšími kolegy se rozhodl pomoci několika ukrajinským civilistům.

Ani život bez pitné vody či tepla Ukrajince nezlomí. Ze země utíkat nechtějí, uvedl reportér

16. listopadu 2022 10:09

Po úterním ruském masivním útoku jsou některé části Ukrajiny nadále bez elektřiny, tepla či mobilního signálu. Přímo v ukrajinském Mykolajivu aktuální situaci v zemi sleduje reportér CNN Prima NEWS Patrik Kaizr, který zdůrazňuje, že se Ukrajinci ostřelováním nenechají zastrašit. Sdělili mu, že už nechtějí utíkat ze svých domovů.

Sledujte Hlavní zprávy: Reportér popisuje situaci v osvobozené obci Snihurivka

12. listopadu 2022 17:22

Vyhráli jsme bitvu, ale válka pokračuje. Tak reagoval ukrajinský ministr zahraničí Dmytro Kuleba na páteční příchod prvních ukrajinských vojáků do Chersonu. V ulicích významného přístavu se stejně jako na mnoha dalších místech po celé zemi i přesto slavilo dlouho do noci. Nejen o tom budou Hlavní zprávy, které na CNN Prima NEWS a Primě startují už v 18:55.

Николаев шесть дней без воды. Люди черпают ее в подземных водопроводах, сказал Кайзр

20. dubna 2022 10:01

В ночь на понедельник, в ряде городов на юге Украины, прозвучали зенитные сирены. В том числе в Николаеве. Он расположен менее чем в 20 километрах от линии фронта. Также там находится репортер CNN Prima NEWS Патрик Кайзр, который рассказал, как живётся людям в городе.