reklama

Pes v posteli? Rozhodně ano

Ilustrační foto
Zdroj: Pexels.com

Milujete své čtyřnohé mazlíky natolik, že jim dovolujte spát s vámi v posteli? Jestli ano, tak vás tento článek potěší. Pes v posteli je totiž plus. A to i přesto, že často zabírá spoustu místa a někdy možná i chrápe. Na náš spánek působí podle výzkumů pozitivně.

reklama

Vědci v Americe oslovili 962 žen. To je docela slušný vzorek. A teď se držte, 31 % spí v posteli s kočkou, 55 % s psíkama a 57 % s partnerem. Mezi partnerem a psy není moc velký rozdíl, že? Samozřejmě, některé ženy spí i s partnerem i s pejskem, jinak by nám to procentuelně nevycházelo.

Nejvtipnější je, že podle výzkumu na náš spánek kočky a partneři působí rušivě. Zatímco pejsci jsou vhodnými společníky, informoval o tom ladbible.com. Je úplně jedno, jestli je to malý nebo velký pejsek, na nás každopádně působí uklidňujícím způsobem a dopřáváme si díky jejich přítomnosti kvalitnější spánek. Pes je zkrátka nejlepší přítel. A stejně jako my prý prožívá myšlenky a pocity během spánku. Mají na jeho prožitek vliv zážitky, které přes den prožil. Pokud jsou pozitivní, spí klidně. Hází sebou ve spánku, pokud naopak během dne zažili něco negativního.  
Opět se tedy potvrdilo, že mít psa nablízku je ku prospěchu. A protože já patřím k těm 31 %, co má v posteli kočku, budu ji asi muset naučit spát na gauči.

reklama
reklama

Další hlavní zprávy

Politika

Razantní odpověď: Česko vyhostí dalších 22 ruských diplomatů a 48 pracovníků ambasády

Razantní odpověď: Česko vyhostí dalších 22 ruských diplomatů a 48 pracovníků ambasády

Česká republika zastropuje počet diplomatů na ruském velvyslanectví v Praze podle současného stavu na české ambasádě v Moskvě, řekl ministr zahraničí Jakub Kulhánek (ČSSD). Rozhodnutí je platné od čtvrtka, ruská strana má na stažení pracovníků čas do konce května. Ve výsledku to znamená vyhoštění 22 ruských diplomatů a 48 dalších pracovníků velvyslanectví. Rusko podle Kulhánka souhlasilo s narovnáním počtu lidí na ambasádách.

Česko jde cestou ničení vztahů, zní z Ruska. Odpověď na sebe nenechá dlouho čekat
Soud zrušil uzavření obchodů i omezení setkávání. Vláda postupovala špatně, rozhodl
Skandál šéfa slovenské krajní pravice. Sebral mi syna, viní Kotlebu jeho exmanželka
Triko na doma? Národní tým ukázal nové dresy, fanoušci rýpali jako u lipové sady
Korupce na magistrátu? Kauza se točí kolem politika TOP 09 a pravé ruky Pospíšila
reklama
reklama
Zpackaná operace ruské rozvědky, komentoval Vrbětice Kulhánek. Váží si podpory spojenců

360°

Domácí zpravodajství

Vondra: Je to studená diplomatická válka. K silovým řešením ze strany Ruska nedojde
Flegr: Respirátory venku jsou nesmysl. Antigenní testy můžou pomoci zprovoznit služby
Další články
reklama
reklama