reklama
CNN Prima News spánek

spánek

Výpis příspěvků ke štítku „spánek“

Hvězdný hráč snookeru usnul při zápase a netušil, kde je. Může za to covid, tvrdí

29. listopadu 2021 21:39

Trojnásobného mistra světa v královské kulečníkové hře snooker Marka Williamse zmohl program na prestižním turnaji UK Championship natolik, že uprostřed svého zápasu usnul. Šestačtyřicetiletý Velšan omlouval kuriózní událost nedávno prodělanou nákazou koronavirem. Dodal, že potřebuje hrát ráno nebo dopoledne, protože pak je unavený.

Jak si vybudovat odolnost vůči covidu? Neurolog prozradil pět jednoduchých rad

14. listopadu 2021 14:17

Neurolog a ředitel Victoria's Mind Body Brain Performance Paul Taylor se podělil o seznam pěti kroků, které vám pomohou „vybudovat si odolnost“ proti nákaze COVID-19. Zatímco dvojí očkování je první možností ochrany před smrtelným respiračním onemocněním, existují podle odborníka i další způsoby, jak posílit svůj imunitní systém zevnitř.

Hřib usnul během zasedání města, zlobili se zastupitelé. V takovém kraválu těžko, reagoval

16. října 2021 19:32

Pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti) se stal terčem kritiky opozičních zastupitelů za to, že si během jednání na magistrátu zdříml. Podle deníku Blesk se to stalo ve chvíli, kdy se probírala petice občanů ke kritizované výstavbě. Hřib se ale brání a odmítá tvrzení, že usnul – podotkl, že v takovém „kraválu“ by to šlo jen těžko.

Ženu naštvalo, že nedostala dárek. Partnera málem zabila nožem a paličkou na maso

23. srpna 2021 22:53

Za pokus o vraždu si 51letá žena z Havlíčkova Brodu vyslechla nekompromisní verdikt: deset let za mřížemi. O vánočních svátcích napadla v bytě svého partnera paličkou na maso a nožem. Dvakrát ho bodla tak, že údajně dle lékařů málem přišel o život. V pondělí žena před vynesením rozsudku svého činu litovala. Partner ji prý psychicky týral neustálým buzením.

reklama