CNN Prima News platforma

platforma

Výpis příspěvků ke štítku „platforma“

Uživatelé blokující reklamy mají problémy s YouTube. Není to naše chyba, tvrdí platforma

Už týden se uživatelé YouTubu potýkají s problémy při přehrávání videí. Stránka si bere obrovskou porci z operační paměti, počítač tak nemá dostatek výkonu k práci a dochází tím ke zpomalení celého zařízení. Týká se to především uživatelů používajících programy na blokování reklamy. YouTube tvrdí, že nejde o jeho chybu a uživatelé by se měli obrátit na tvůrce softwaru.

Prima+ nabídne komediální seriál z fotbalového prostředí. Malá velká liga startuje ve středu

Téma: Komerční sdělení

Nový český rodinný seriál nabídne už ve středu 6. září streamovací platforma Prima+. Osmidílná komediální série Malá velká liga vypráví příběh bývalého fotbalisty a brilantního prvoligového trenéra Honzy Růžičky. Komplikovanou osobnost Růžičky, který kvůli svému chování vyfasuje podmínku a veřejně prospěšné práce na základní škole, ztvárnil Marek Němec. Seriál vznikl v režii Jakuba Machaly.

Zdravotní sestra musela skončit kvůli vyzývavým fotkám. Teď díky nim vydělává miliony

Bývalá zdravotní sestra pracovala během nejsilnější koronavirové vlny 14hodinové směny. V nemocnici v Bostonu ale matka tří dětí Allie Raeová musela skončit, když se vedení dozvědělo o jejím koníčku na platformě OnlyFans. Tou se teď bývalá zdravotnice živí naplno a nežije si špatně. Vyzývavými fotkami si totiž vydělá v přepočtu přes čtyři miliony korun měsíčně.

Europarlament zavádí kontrolu elektronických zpráv. Šmírování, nebo bič na pedofily?

Elektronická komunikace bude pod bedlivou kontrolou. Zásadní zásah do soukromí v úterý odhlasoval Evropský parlament. Jako důvod uvedl boj proti dětské pornografii. Europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL) novou směrnici kvituje, naopak místopředseda Evropského parlamentu Marcel Kolaja (Piráti) se proti narušování soukromí ohrazuje. „Nepřipadá mi to v pořádku. Piráti hlasovali proti masivnímu šmírování,“ prohlásil v pořadu 360° Pavlíny Wolfové.