CNN Prima News podprsenka

podprsenka

Výpis příspěvků ke štítku „podprsenka“

Buďte i v zimě v pohodlí a v teple. Rozhoduje také správné spodní prádlo

7. prosince 2022 14:46

Většina žen dobře ví, že správně vybrané spodní prádlo je základem pro vlastní pohodu. Mělo by nám nejen slušet, ale také bychom se v něm měly cítit příjemně. A teď v zimě navíc i v teple. A to jak přes den, tak i v noci. Pro tohle všechno je nezbytné vědět, jaký střih, materiál a konečně i velikost nám sedí. A vybírat bychom měly i s ohledem na příležitost, při které ho nosíme.

S tímhle kusem ho*na nás poslali na Ukrajinu. Mobilizovaní Rusové si stěžují na vybavení

20. října 2022 07:32

Vybavení nově mobilizovaných Rusů, ale i ruských vojáků, kteří už bojují na Ukrajině, vyvolává další otázky o stavu ruské armády. Na sociálních sítích se šíří záběry podivně vypadajících „neprůstřelných“ vest, které bývají vyplněny tenkými kovovými pláty či molitanem, a také vojenských helem, jejichž tvar lze dle libosti upravovat fyzickou silou. Zatímco Ukrajinci jsou z nedostatků ruské armády pobaveni, radost naopak nemají mobilizovaní Rusové. Informace o vybavení Rusů nicméně nelze v průběhu války nezávisle ověřit. Reportér CNN Prima NEWS na Ukrajině ale vestu vyplněnou molitanem v jednom ze zákopů opuštěných Rusy skutečně v minulých dnech našel.

Anglická hrdinka Kellyová sundala dres. Teď už slavnou podprsenku si nechá zarámovat

2. srpna 2022 12:57

Ikonický gól s ještě ikoničtější oslavou. Chloe Kellyová v Anglii zařídila erupci radosti, když v prodloužení finále ženského Eura dala proti Německu nakonec rozhodující gól. Noviny, weby i sociální sítě jsou už dva dny plné fotek fotbalistky-hrdinky, která euforicky sundala dres, točila s ním nad hlavou a nechala se po trávníku bouřícího Wembley nahánět spoluhráčkami. Slavnou sportovní podprsenku si nechá zarámovat.

Matky potřebují kojicí podprsenky, vzkazují obchodníci a žádají o výjimku v prodeji

19. ledna 2021 21:54

Spodnímu prádlu by měla podle společnosti Správná podprsenka vláda udělit výjimku ze zákazu maloobchodního prodeje. Převážně matky potřebují kojicí podprsenky, které je třeba si vyzkoušet. Představuje pro ně zdravotní pomůcku. Objednání na internetu zvláště pro nastávající matky je komplikované, hrozí, že napoprvé netrefí dobře padnoucí a výměna objednávky se nemusí uskutečnit včas před porodem.