Živě: Nedělní Partie s Adamem Vojtěchem a Romanem Prymulou: Ptát se budete moct i vy!

Nedělní Partie televize Prima bude mimořádně prodloužena. Vysílání začne v 11 hodin, ale potrvá až do 12.30. Hlavní téma: Česko v karanténě a krizová opatření kvůli koronaviru. A dva exkluzivní hosté, momentálně nejsledovanější muži v Česku: Adam Vojtěch /za ANO/, ministr zdravotnictví, a Roman Prymula, šéf Ústředního krizového štábu. Výjimečně budou moci v živém vysílání pokládat své dotazy také diváci.

Země je v nouzovém stavu a zažíváme těžké časy. Každý den premiér, ministři a šéf krizového štábu předstupují před veřejnost a oznamují další opatření, které mají zmírnit šíření nákazy a zabránit kolapsu nejen zdravotního systému. Počty nakažených stoupají každým dnem, osob napadených koronavirem je v Česku už přes 800.

Jsme na začátku? Uprostřed? Jak daleko je dramatické finále? Co ještě může přijít? Otázek je mnoho. Ptát se na ně svých hostů bude moderátorka Partie Terezie Tománková.

Nedělní diskuzní pořad bude tentokrát specifický. Partii mohou diváci sledovat jak v televizi, tak na webu a sociálních sítích televize Prima (Zpravodajství FTV Prima, Prima a Prima Zoom) a zcela mimořádně mohou pokládat své dotazy na Adama Vojtěcha i Romana Prymulu, a to do komentářů pod tímto facebookovým příspěvkem: Partii sledujte v rámci televizního vysílání od 11:00 do 11:50. Od 11:50 do 12:30 pokračuje Partie na výše zmíněném webu a sociálních sítích televize Prima. Zeptejte se našich hostů na to, co vás zajímá!

Tagy: