CNN Prima News Primark

Primark

Výpis příspěvků ke štítku „Primark“

Čechy oblíbený Primark se po pražském úspěchu otevře i v Brně. Společnost chystá i e-shop

22. června 2022 10:12

Irský oděvní řetězec Primark považuje první rok působení v České republice za úspěšný. Otevření prodejny v centru Prahy představovalo důležitý milník expanze společnosti do střední Evropy, řekl oblastní manažer firmy pro region střední a východní Evropy Maciej Podwojski. Dodal, že druhá prodejna v tuzemsku začne fungovat koncem roku v obchodním centru Olympia v Brně. V Anglii se navíc spustí pilotní projekt e-shopu, má to však háček.

Vila George Lucase nebo sídlo Twitteru. Jak český výrobce „chytrých zvonků“ dobyl svět

26. června 2021 06:51

Doklady, peněženka a klíče. Klasická trojkombinace, bez níž téměř neopouštíme byt. Zatímco peníze už dnes nosíme v mobilu, do jehož obalu lehce schováme občanský průkaz, klíče nás stále ještě po kapsách tlačí. Jenže i to se rychle mění a velmi tomu pomohla česká firma 2N, která vyrábí domovní interkomy ovladatelné přes chytrý telefon. Dnes svá řešení dodává do více než stovky zemí světa.

Fenomén Primark: Jak si může dovolit být tak levný a co je za nablýskanou fasádou?

17. června 2021 22:28

Džíny za 400 korun a boty za stovku. Úspěšný irský oděvní řetězec Primark s levnou módou ve čtvrtek otevřel svůj první obchod v Česku a lidé na něj na pražském Václavském náměstí stáli dlouhé fronty. O tom, jak si Primark může dovolit být tak levný a kde to má háček, mluvila v pořadu 360° televize CNN Prima NEWS ekonomická novinářka Lucie Hrdličková.

Velký den milovníků levné módy. Primark v Česku otvírá svou první prodejnu

17. června 2021 08:09

Svou první prodejnu v České republice ve čtvrtek v 9:00 otevírá irský oděvní řetězec Primark. Tuzemský trh se stal čtrnáctým, na němž působí. Podle manažera společnosti pro ČR bude jediný rozdíl v cenách oproti zahraničí dán kurzovými rozdíly. Nejdražší položkou je prý kabát za 700 korun. Očekává se, že zájem zákazníků, bude v prvních dnech enormní.

Milovníci levného oblečení se dočkali. Primark zveřejnil termín otevření v Česku

2. června 2021 13:53

Irský oděvní řetězec Primark otevře prodejnu v Praze, první v České republice, 17. června. Český trh se stane čtrnáctým, na kterém společnost působí. Firma tam vytvoří více než 300 pracovních míst, uvedla v tiskové zprávě. Obchod se bude rozkládat ve třech patrech nově postaveného polyfunkčního domu, tzv. The Flow Building, který se nachází na rohu Václavského náměstí a Opletalovy ulice. Kvůli pandemii koronaviru Primark zahájení provozu několikrát odložil, původně se s ním počítalo už loni v květnu.