reklama
CNN Prima News Primark

Primark

Výpis příspěvků ke štítku „Primark“

Vila George Lucase nebo sídlo Twitteru. Jak český výrobce „chytrých zvonků“ dobyl svět

26. června 2021 06:51

Doklady, peněženka a klíče. Klasická trojkombinace, bez níž téměř neopouštíme byt. Zatímco peníze už dnes nosíme v mobilu, do jehož obalu lehce schováme občanský průkaz, klíče nás stále ještě po kapsách tlačí. Jenže i to se rychle mění a velmi tomu pomohla česká firma 2N, která vyrábí domovní interkomy ovladatelné přes chytrý telefon. Dnes svá řešení dodává do více než stovky zemí světa.

Fenomén Primark: Jak si může dovolit být tak levný a co je za nablýskanou fasádou?

17. června 2021 22:28

Džíny za 400 korun a boty za stovku. Úspěšný irský oděvní řetězec Primark s levnou módou ve čtvrtek otevřel svůj první obchod v Česku a lidé na něj na pražském Václavském náměstí stáli dlouhé fronty. O tom, jak si Primark může dovolit být tak levný a kde to má háček, mluvila v pořadu 360° televize CNN Prima NEWS ekonomická novinářka Lucie Hrdličková.

Velký den milovníků levné módy. Primark v Česku otvírá svou první prodejnu

17. června 2021 08:09

Svou první prodejnu v České republice ve čtvrtek v 9:00 otevírá irský oděvní řetězec Primark. Tuzemský trh se stal čtrnáctým, na němž působí. Podle manažera společnosti pro ČR bude jediný rozdíl v cenách oproti zahraničí dán kurzovými rozdíly. Nejdražší položkou je prý kabát za 700 korun. Očekává se, že zájem zákazníků, bude v prvních dnech enormní.

Milovníci levného oblečení se dočkali. Primark zveřejnil termín otevření v Česku

2. června 2021 13:53

Irský oděvní řetězec Primark otevře prodejnu v Praze, první v České republice, 17. června. Český trh se stane čtrnáctým, na kterém společnost působí. Firma tam vytvoří více než 300 pracovních míst, uvedla v tiskové zprávě. Obchod se bude rozkládat ve třech patrech nově postaveného polyfunkčního domu, tzv. The Flow Building, který se nachází na rohu Václavského náměstí a Opletalovy ulice. Kvůli pandemii koronaviru Primark zahájení provozu několikrát odložil, původně se s ním počítalo už loni v květnu.

České oděvní značky čekají krušné časy. Které obchody neotevřou?

24. února 2021 13:15

Zatímco vláda a odborníci se dohadují o otevření obchodů, už teď je jasné, že existují takové, které znovu neotevřou.Jde zejména o obchody s módou, které trpí z více důvodů. Vyrovnávají se s opakovaným lockdownem, bojují se stále silnějšími e-shopovými hráči, jako Zalando nebo About You, a zároveň je dohání nové módní trendy, kterým dominuje pobyt doma nebo v přírodě.

reklama