CNN Prima News princ Louis

princ Louis

Výpis příspěvků ke štítku „princ Louis“

Drzý princ George má hlášku, kterou dokáže uzemnit spolužáky. Dobře ví, že bude králem

28. září 2022 13:57

Od narození ho sleduje celý svět, a tak není překvapením, že si nejstarší syn prince Williama a Catherine, princezny z Walesu, moc dobře uvědomuje, kým je a zejména, kdo jsou jeho příbuzní. O tom podle Katie Nichollové, autorky nové publikace o královské rodině, vypovídá i fráze, kterou se prince George snaží budit respekt u svých spolužáků.

Vrátily se mi vzpomínky na mámu. William mluvil s fanoušky o pohřbu, málem ho rozplakali

16. září 2022 15:11

Ve čtvrtek se princ z Walesu s manželkou vydal do Sandringhamu, kde pár hovořil s přítomnými fanoušky. William a Cathrine si společně mimo jiné četli zanechané vzkazy a prohlédli si tisíce květin a darů, které k norwichské bráně veřejnost při vzpomínce na královnu Alžbětu II. položila. Pár se přítomným svěřil se svými pocity a myšlenkami, které je v době loučení s nejdéle vládnoucí panovnicí přepadají.

Závěrečný den oslav: Louis znovu bavil grimasami, experti ocenili jeho bratra George

5. června 2022 23:56

Ani poslední den oslav k platinovému jubileu královny Alžběty II. se neobešel bez královských dětí. Trojice sourozenců – George, Charlotte a Louis – společně s rodiči sledovala závěrečnou vojenskou přehlídku a průvod. A svými jedinečnými grimasami opět bavilo nejmladší princátko. Experti ve speciálu CNN Prima NEWS následně zhodnotili, jak si děti prince Williama a Kate v královských povinnostech stojí.

Co si šeptala královská rodina? Odezírači ze rtů odhalili rozhovory na balkoně

3. června 2022 12:41

Ve čtvrtek začaly čtyřdenní oslavy 70 let vlády britské královny Alžběty II. Velkolepé slavnosti odstartovaly tradičním průvodem Trooping the Colour, během kterého se královská rodina objevila na balkoně Buckinghamského paláce. Odezírači ze rtů, které na akci každoročně posílá deník Daily Mail, prozradili, co si monarchové během průvodu šeptali.

Kate a William zveřejnili fotky dvouletého Louise, který slaví narozeniny

23. dubna 2020 11:09

Britský princ William a jeho manželka Kate zveřejnili několik fotografií k příležitosti čtvrtečních druhých narozenin svého syna prince Louise. Vévodkyně Kate, která své děti fotí pravidelně, malého prince zachytila, když vyráběl duhový plakát. Duhu v různých podobách britské děti začaly vytvářet poté, co kvůli šíření koronaviru zavřely školy. Jejich obrázky mají symbolizovat naději.