reklama

S Lucií připravujeme turné na příští rok, říká člen kapely Michal Dvořák

V důsledku koronavirové pandemie museli hudebníci rušit koncerty i turné. Situace se ale začíná postupně rozvolňovat. Člen kapely Lucie Michal Dvořák v pořadu Interview televize CNN Prima NEWS zmínil, že je skupina v dobré kondici a připravuje turné na příští rok.

reklama

Lucie je jednou z nejznámějších a nejúspěšnějších kapel v Česku. Dělala předkapelu The Rolling Stones a také třikrát vyprodala O2 arenu. Michal Dvořák však v pořadu přiznal, že nemá ponětí, kolik během působení kapely prodali hudebních nosičů. „Pár milionů to bude,“ odhadoval Dvořák. Lucie naposledy hrála minulý rok na podzim. „Jsme zvyklí vystupovat jednou za rok nebo dva. Takže nám to přijde nedávno,“ řekl Dvořák. A doufá, že si zahrají ještě letos.

Podle Dvořákových slov je kapela v dobré kondici, na příští rok plánuje turné. „Doufám, že období rušených koncertů už nebude trvat moc dlouho. O peníze přicházíme i my. Z týmu, ve kterém je 180 lidí, některé platíme dopředu. Když se koncert zruší, jde potom o investici, která se nám už nevrátí,“ vysvětloval Dvořák.

Lucie měla mít koncert v červenci v Praze a ve Slavkově u Brna, z toho ale kvůli pandemii koronaviru sešlo. Kromě Lucie zaměstnává Michala Dvořáka i příprava festivalu SOUNDTRACK Poděbrady, který by měl proběhnout 27. až 30. srpna. Těšit se můžete například na světovou předpremiéru projektu iMUCHA nebo na Ondřeje Soukupa se symfonickým orchestrem Akumulátor.

Rozhovor Lucie Hrdličkové s Michalem Dvořákem si můžete poslechnout i jako podcast:

Všechny podcastové pořady CNN Prima NEWS najdete na SpotifyGoogle PodcastsApple PodcastsCastboxu a dalších platformách.

Tagy: hudba Interview muzika koncerty Lucie Michal Dvořák

Další hlavní zprávy

Praha

Pražané vzali náplavku útokem. Navzdory vládním opatřením jich stovky vyrazily na trhy

Pražané vzali náplavku útokem. Navzdory vládním opatřením jich stovky vyrazily na trhy

  • Aktualizováno

Pražané vzali útokem náplavku u Vltavy na Výtoni a vyrazili na farmářské trhy. Navzdory vládním opatřením, která omezují počet osob, se jich tam sešly stovky – a to se přitom mohou od čtvrtka na veřejnosti pohybovat lidé pouze ve dvojicích nebo s rodinou. Podle redaktora CNN Prima NEWS lidé vyšli ven, protože je krásné počasí, chtěli se projít a nakoupit si.

Fotbal

Pan nejmladší. Klenot Fati se trefil i v El Clásicu, Barcelona ale na Real nestačila

Pan nejmladší. Klenot Fati se trefil i v El Clásicu, Barcelona ale na Real nestačila

V pouhých 17 letech se Ansu Fati vyprofiloval mezi tahouny slavné fotbalové značky. A klenot Barcelony udeřil i v tom nejsledovanějším zápase španělské La Ligy. V populární bitvě s Realem Madrid se postaral o jediný gól svého týmu. Stal se tak nejmladším střelcem duelu dvou rivalů známého pod názvem „El Clásico“ od roku 1947, a to jen pár dní poté, co o něm vyšel urážlivý článek v novinách. Na žádné velké oslavy to však nebylo. Fatiho trefa totiž nyní tolik potřebné body Messimu a spol. při prohře 1:3 nezajistila.

reklama
Ještě v první třídě mě vozili v kočárku, říká Eliška po dětské obrně. Bojuje celý život
Trenér Vrba končí na lavičce Ludogorce Razgrad. V bulharském klubu nebyl ani rok
reklama
reklama
Babiš: Prymula musí rezignovat, nebo ho odvolám. Je to absolutní katastrofa

Roman Prymula

Domácí zpravodajství

Hamáček: Z vlády neodcházíme, přes víkend vydržíme. Situaci s Prymulou mám za vyřešenou
Babiš: Jak nám teď lidé mohou věřit? Prymula pochybil, Zeman ho možná neodvolá
Superpřenašeči a superimunita. Proč se nemusíte nakazit od rodiny, ale v tramvaji ano?
Reportérku CNN Prima NEWS rušila v přímém přenosu žena bez roušky. O koho jde?
Další články
reklama
reklama