CNN Prima News prohlídka

prohlídka

Výpis příspěvků ke štítku „prohlídka“

Sven žil s jednou ledvinou a netušil, že mu selhává. Náhle se mu obrátil svět vzhůru nohama

10. října 2022 07:13

Když se čtyřiačtyřicetiletý Sven Behring z Plzně v osmnácti letech dozvěděl, že má jen jednu ledvinu, nemohl tomu uvěřit. Ale tehdy to pro něj nic neznamenalo, až do nedávna žil s bez jakýchkoliv zdravotních obtíží. Jenže ve skutečnosti někdy v průběhu té doby u něj propuklo progresivní chronické onemocnění ledviny, které lékaři objevili až v srpnu letošního roku. Svenovi se tak ze dne na den otočil život vzhůru nohama.

Mrazivé detaily z případu zmizelé Andrey: Našli jen plomby. Sousedy šokoval postup policie

8. září 2021 11:35

Pět let příbuzní Andrey Vlčekové doufali, že se mladá maminka dvou dětí najde živá a zdravá. Naděje ale v pondělí zvrátila Národní kriminální agentura (NAKA), která matce Andrey oznámila, že je její dcera po smrti. Ostatky zavražděné nalezli v plastovém sudu pod schody v domě jejího exmanžela. Těla se zbavil otřesným způsobem – rozpustil ho v kyselině. Známí se ale ptají, proč byl poměrně rozměrný sud nalezen až nyní.

Donaha se na letišti musely svléknout ženy z deseti letů. Katarská vláda se jim omlouvá

28. října 2020 17:29

Katarská vláda uvedla, že „lituje jakéhokoliv utrpení a porušení osobní svobody kteréhokoliv cestujícího“. Reagovala tak na případ, kdy se zřejmě desítky žen z deseti různých letů musely na letišti v Dauhá podrobit lékařským prohlídkám. Při nich byly nuceny svléknout se donaha. Vedení letiště o nich rozhodlo po nalezení novorozence v koši na toaletách.

Ženy vyvedli z letadla a musely se svléknout. Lékařka zjišťovala, jestli nedávno nerodily

26. října 2020 18:08

Let QR908, který měl odletět z Dauhá do Sydney, zdržela těžko uvěřitelná událost. Všechny ženy z paluby vyvedli ven a před lékařkou se musely svléknout donaha. Doktorka jim pak prohmatávala podbřišek, aby zjistila, zda některá z nich nedávno nerodila. Vedení letiště se pro to rozhodlo poté, co na toaletách jeden z pracovníků objevil novorozeně.

Na Bouzově lákají na venkovní prohlídku, která turisty zavede do hradního příkopu

14. července 2020 19:09
Aktualizováno

České hrady a zámky evidují v posledních týdnech zvýšený zájem turistů. Po koronavirovém období, kdy musely být české památky úplně zavřené a následně fungovaly pouze v omezeném provozu, se podle kastelánů návštěvnost vrací opět do normálu. Aktuální situaci na hradě Bouzov zjišťoval reportér CNN Prima NEWS Josef Mádle.

Louvre v obýváku. Muzea lze navštívit on-line a vše si pořádně prohlédnout

11. května 2020 06:54

Že jsou kvůli koronaviru zavřená muzea a navíc nemůžeme cestovat do jiných zemí? Nevadí. Největší světové galerie ale také menší muzea nabízejí prohlídky on-line. Petrohradskou Ermitáž můžete projít celou, Louvre vás pustí do egyptských sbírek, v Metropolitním muzeu umění lze navštívit expozici věnovanou středověkým klášterům. Za pozornost ale stojí i ne tak známé galerie se sbírkami Fridy Kahlo nebo Salvadora Dalího.