CNN Prima News reportér

reportér

Výpis příspěvků ke štítku „reportér“

Štáb CNN pod palbou, reportér šel k zemi. Nedá se to popsat slovy, líčí vojáci peklo u Bachmutu

26. května 2023 05:18

Rusové v posledních dnech intenzivně ostřelovali ukrajinské město Bachmut a jeho okolí. V epicentru dění se nachází také reportér americké stanice CNN Nick Robertson. Se štábem se ocitl uprostřed zuřivé palby na frontové linii nedaleko toho, co z města zbylo. Podle novináře je na tvářích ukrajinských vojáků již patrná únava a vyčerpání.

Královský týden korunovala CNN Prima NEWS rekordním sharem. Diváci ocenili velkolepé pokrytí

9. května 2023 19:40

Zpravodajská multiplatforma CNN Prima NEWS má za sebou mimořádně úspěšné speciální vysílání ke korunovaci britského krále Karla III. Sobotní speciál přitáhl diváky nejen k televizním obrazovkám, ale také k webu CNNPrima.cz a sociálním sítím. Celodenní sobotní share stanice se po započtení odložené sledovanosti dostal na zatím rekordní hodnotu 5,69 % a web CNNPrima.cz za prodloužený víkend zaznamenal přes 4,5 milionu zobrazených stránek a 2,5 milionu zhlédnutí videí. Na sociálních sítích CNN Prima NEWS oslovila 1 754 704 lidí.

Náměty na reportáže jsem dostával i nahý, přiznal Klíma. Výhrůžky házel do koše

9. května 2023 16:06

Novinářské profesi se Josef Klíma věnuje už desítky let a patří mezi nejvýraznější české reportéry. Není proto divu, že ho někteří lidé poznávají na ulici a dokonce mu přináší své náměty. A to i na nudapláži, kam reportér občas zajde. V pořadu 7 pádů Honzy Dědka promluvil také o tom, jak v 90. letech minulého století čelil výhrůžkám.

Exploze ruských raket, pak křik dětí. Svědectví reportéra CNN ze sutin paneláku smrti v Umani

29. dubna 2023 16:54

Jde o nejhorší ruský útok na civilisty od letošního ledna, kdy byl v Dnipru zasažen obytný panelák. Tak popsal reportér stanice CNN Nic Robertson spoušť v ukrajinském městě Umaň, kde rakety v pátek zlikvidovaly obytnou budovu. Oficiální informace zatím hovoří o 23 mrtvých, včetně pěti dětí. Počet obětí však může vzrůst, protože se pod troskami stále nacházejí lidé.

Exkluzivní pohled do Časiv Jaru: Štáb CNN Prima NEWS natáčel akci Ukrajinců s drony

22. března 2023 10:25

Štáb CNN Prima NEWS na Ukrajině s reportérem Matyášem Zrnem a kameramanem Petrem Židkem dostali unikátní možnost natočit akci ukrajinských vojáků, kteří ovládají bezpilotní drony. Jejich průvodcem se stal Viktor: Ukrajinec, který deset let žil a pracoval v České republice. Den po napadení Ukrajiny políbil svou ženu a odjel bojovat.

Šílený útok v USA: Střelec zabil ženu, dítě a pak reportéra, který o případu informoval

23. února 2023 22:12

Policie v americkém státě Florida zadržela 19letého muže, který podle ní ve středu zastřelil mladou ženu. Později se na místo činu vrátil a znovu vytáhl zbraň. Při druhém útok připravil o život devítileté dítě a reportéra, který incidentu informoval. Další dva lidé utrpěli zranění a byli v noci na čtvrtek v kritickém stavu. Informovala o tom televizní stanice CNN nebo deník The New York Times.

Smrtící virus a jaderné kódy. Umělá inteligence Sydney se prořekla, střídala hrůzu s láskou

19. února 2023 14:41

Situace nápadně připomínající slavný akční sci-fi snímek Terminátor se na okamžik stala realitou. Temné fantazie člověkem vytvořené umělé inteligence vypluly na povrch při testování pokročilého chatu v on-line vyhledávači Bing. Vyspělý komunikační software s označením Sydney během zkoušek odhalil, že jeho cílem je vytvořit smrtící virus, ukrást jaderné kódy a především se stát člověkem. Znepokojující informace od chatbota získal reportér New York Times Kevin Roose.