CNN Prima News reportér

reportér

Výpis příspěvků ke štítku „reportér“

Otřesy přišly hned po varování. Reportér CNN Prima NEWS popsal pohromu v Japonsku z místa

Varování před blížícím se zemětřesením přišlo lidem v Japonsku na mobilní telefony jen několik vteřin před tím, než byly cítit první otřesy, vylíčil reportér CNN Prima NEWS Adam Křivánek. O nadstandardně silném jevu se mohl přesvědčit i ve městě Cukuba na východě země, relativně daleko od epicentra. Otřesy tam nebyly ničivé, ovšem byly mnohem výraznější a delší než při jinak relativně běžných menších zemětřeseních v dané oblasti.

Střelce na ochozu filozofické fakulty nemohli policisté trefit. Potvrdil to experiment

Profesionální skupina střeleckých instruktorů se rozhodla reagovat na kritiku, která se na sociálních sítích snesla na policisty za to, že po útočníkovi z Filozofické fakulty Univerzity Karlovy nestříleli ze svých služebních zbraní, když na místo dorazili. Pokusu na střelnici v Olešku u Terezína se zúčastnil i reportér CNN Prima NEWS Matyáš Zrno. Podle střelců s výcvikem a zbraněmi, které mají policisté k dispozici, nebylo reálné útočníka na ochozu trefit.

Královský týden korunovala CNN Prima NEWS rekordním sharem. Diváci ocenili velkolepé pokrytí

Zpravodajská multiplatforma CNN Prima NEWS má za sebou mimořádně úspěšné speciální vysílání ke korunovaci britského krále Karla III. Sobotní speciál přitáhl diváky nejen k televizním obrazovkám, ale také k webu CNNPrima.cz a sociálním sítím. Celodenní sobotní share stanice se po započtení odložené sledovanosti dostal na zatím rekordní hodnotu 5,69 % a web CNNPrima.cz za prodloužený víkend zaznamenal přes 4,5 milionu zobrazených stránek a 2,5 milionu zhlédnutí videí. Na sociálních sítích CNN Prima NEWS oslovila 1 754 704 lidí.

Náměty na reportáže jsem dostával i nahý, přiznal Klíma. Výhrůžky házel do koše

Novinářské profesi se Josef Klíma věnuje už desítky let a patří mezi nejvýraznější české reportéry. Není proto divu, že ho někteří lidé poznávají na ulici a dokonce mu přináší své náměty. A to i na nudapláži, kam reportér občas zajde. V pořadu 7 pádů Honzy Dědka promluvil také o tom, jak v 90. letech minulého století čelil výhrůžkám.

Exploze ruských raket, pak křik dětí. Svědectví reportéra CNN ze sutin paneláku smrti v Umani

Jde o nejhorší ruský útok na civilisty od letošního ledna, kdy byl v Dnipru zasažen obytný panelák. Tak popsal reportér stanice CNN Nic Robertson spoušť v ukrajinském městě Umaň, kde rakety v pátek zlikvidovaly obytnou budovu. Oficiální informace zatím hovoří o 23 mrtvých, včetně pěti dětí. Počet obětí však může vzrůst, protože se pod troskami stále nacházejí lidé.