reklama
CNN Prima News reportér

reportér

Výpis příspěvků ke štítku „reportér“

Reportér, kterého na kole srazil autobus, chybu neudělal, míní dopravní expert

18. září 2021 21:32

Ta reportáž vzbudila obrovské emoce. Reportér CNN Prima NEWS v ní na kole demonstroval vládou schválený 1,5metrový rozestup, který budou muset řidiči při předjíždění cyklistů dodržovat – zákon má vejít v platnost v lednu. Přímo během experimentu reportéra srazil autobus. Na sociálních sítích pak čelil kritice. Lidé často napadali jeho odstup od okraje vozovky. Dopravní expert ale uvedl, že byl v pořádku.

Zabarikádoval se v bytě a držel rukojmí. Chtěl mluvit s reportérem CNN Prima NEWS

20. ledna 2021 17:30

Obrovské drama se ve středu dopoledne odehrávalo v centru Brna. V jednom z bytů se zabarikádoval muž, který tvrdil, že je ozbrojený. Jako rukojmí si navíc vzal čtyři lidi, včetně dvou dětí, a chtěl mluvit s brněnským reportérem televize CNN Prima NEWS. Reportér Michal Janotka s kameramanem tak mohli být na místě jako jediní novináři. Zásahová jednotka nakonec muže i s přispěním lsti zadržela.

Chorvatsko očima reportéra: Povinné rozestupy, měření teploty, ale žádné roušky

18. května 2020 10:58

Reportér CNN Prima NEWS Patrik Kaizr se jako vůbec jeden z prvních vydal na cestu do Chorvatska, kterou běžně absolvují stovky tisíc turistů z České republiky ročně. Jaká jsou na místě opatření? Povinností v zemi je dodržovat rozestupy a měřit si denně teplotu. Roušky jsou naopak dobrovolné a prakticky nikdo je nenosí. Ve větších hotelech se navíc budují speciální bezpečnostní opatření.

Rozhovor bratrů Cuomových: Vtipné interview guvernéra a reportéra baví sociální sítě

1. dubna 2020 20:58

Guvernér státu New York Andrew Cuomo v předchozích dnech několikrát ostře zkritizoval amerického prezidenta Donalda Trumpa kvůli jeho laxnímu a chaotickému přístupu k pandemii koronaviru. A mezi demokraty se začal šířit názor, že by tento charismatický politik mohl ještě zasáhnout do stranických primárek a zkomplikovat vítězství jejich současného favorita Joe Bidena. Když se Andrewa Cuoma na jeho případnou kandidaturu na amerického prezidenta začal v rozhovoru pro CNN vyptávat reportér této stanice, guvernérův mladší bratr Christopher, bylo odpovědí několikrát zopakované „ne“. Vtipný rozhovor se následně stal hitem sociálních sítí.

reklama