CNN Prima News reprezentace

reprezentace

Výpis příspěvků ke štítku „reprezentace“

Dočkáme se videoherní olympiády? CNN Prima Gaming představí české esportové „nároďáky“

19. října 2022 08:31

Esportové šampionáty elitních herních klubů se každým rokem těší obrovské pozornosti. Turnaje národních týmů se ale teprve probouzejí. A Češi jsou u toho – již nyní se tuzemské „nároďáky“ mohou chlubit několika zářezy na klávesnici. Jak jsou na tom videoherní olympiády a v jakých titulech se hrají? Odpověď hledal pořad CNN Prima Gaming, který můžete sledovat každou sobotu ve 22:40 na stanici CNN Prima NEWS či na webu cnnprima.cz.

VIDEO: Tanec s marihuanou stál florbalistky reprezentační dres. Byla to hloupost, uznávají

15. června 2022 20:32

Reprezentanti by měli jít dětem příkladem jak na poli sportovním, tak v běžném životě. Tímto odůvodnil Český florbal vyřazení dvou mladých florbalistek z reprezentačních kádrů. Veronika Kopecká a Karolína Stůjová umístily na sociální sítě video, kde mají v ruce jointa, tedy cigaretu marihuany. K tvrdému trestu sáhnul i jejich současný klub Tatran Střešovice, obě dívky se za příspěvek omluvily.

Zahájení pekingské olympiády OBRAZEM: Češi překvapili knírkem na počest Samkové

5. února 2022 00:46

V pátek 4. února oficiálně začaly již 24. zimní olympijské hry. Více než dvouhodinového programu, který slavnostní ceremoniál nabídl, se zúčastnily tři tisíce vystupujících. Čeští reprezentanti do takzvaného „Ptačího hnízda“ nastoupili jako 68. v pořadí a žertovali, že jdou „na Jágra“. Mnohé Čechy dojal pohled na řadu reprezentantů, kteří si na respirátory namalovali knír a symbolicky na dálku podpořili snowboardcrossařku Evu Samkovou. Na nejzajímavější momenty zahájení se můžete podívat v galerii.

Tálibán ji chtěl zabít, ze země utekla. Spalte své dresy, radí teď fotbalistka hráčkám

20. srpna 2021 13:49

Z Afghánistánu utekla Khalida Popalová v roce 2011, od roku 2016 jí azyl poskytlo Dánsko. Bývalá kapitánka národního afghánského fotbalového týmu se bála o svůj život. Tálibán vyhrožoval, že ji zabije, zavraždil několik jejích příbuzných. Vzhledem k aktuální situaci v zemi radí svým bývalým spoluhráčkám a ženám jediné – smažte své sociální sítě a spalte své dresy.