reklama
CNN Prima News reprezentace

reprezentace

Výpis příspěvků ke štítku „reprezentace“

Tálibán ji chtěl zabít, ze země utekla. Spalte své dresy, radí teď fotbalistka hráčkám

20. srpna 2021 13:49

Z Afghánistánu utekla Khalida Popalová v roce 2011, od roku 2016 jí azyl poskytlo Dánsko. Bývalá kapitánka národního afghánského fotbalového týmu se bála o svůj život. Tálibán vyhrožoval, že ji zabije, zavraždil několik jejích příbuzných. Vzhledem k aktuální situaci v zemi radí svým bývalým spoluhráčkám a ženám jediné – smažte své sociální sítě a spalte své dresy.

Nemáš bikiny? Pokuta. Norské házenkářky zaplatí 38 tisíc korun za to, že měly šortky

21. července 2021 06:15

Norské reprezentantky v plážové házené dostaly nevídanou pokutu. Na mistrovství Evropy bylo deset hráček podle Evropské házenkářské federace „nevhodně oblečeno“. Namísto bikin si totiž oblékly šortky. Tým tak musí zaplatit v přepočtu přes 38 tisíc korun, za každou hráčku zhruba 3500 korun. Pravidla totiž uvádějí, že ženy musí mít při soutěžích spodní díl plavek.

Sledujte ŽIVĚ: Satoranský s týmem a Frintová aneb odlet českých reprezentantů do Tokia

19. července 2021 16:03

Po raním odletu zlatého judisty z Ria Lukáše Krpálka či cyklisty Ondřeje Cinka do japonského Tokia míří další část české reprezentace. Na palubě letadla se o místo budou dělit hráči basketbalového týmu v čele s Tomášem Satoranským a triatlonistka Vendula Frintová. Sledujte tiskovou konferenci s českými sportovci a odlet na letní olympijské hry přímo v tomto článku.

reklama