CNN Prima News Robert Lewandowski

Robert Lewandowski

Výpis příspěvků ke štítku „Robert Lewandowski“

Chodec Messi okolo sebe potřebuje běžce. Na MS jsou nejsilnější Brazilci, říká analytik

8. prosince 2022 11:34

Statistika možná nuda je, ale i pro fotbal má velmi cenné údaje. Jednotlivé týmy v nejpopulárnějším sportu světa se čím dál tím častěji spoléhají na řeč čísel. Pro Slavii Praha analyzuje data Jakub Mareš, který byl hostem pořadu Nový den na CNN Prima NEWS a rozebral především největší hvězdy probíhajícího mistrovství světa v Kataru.

Katarská rozprava: Portugalce srazí Ronaldova revolta, kdy bude MS pořádat Islámský stát?

19. listopadu 2022 05:43

Ačkoliv nás čeká turnaj s pořádným cejchem, je se na co těšit. Třeba na poslední pokus Lionela Messiho ulovit s Argentinou zlatý Světový pohár. Nebo na mexického čaroděje s čelenkou. A budeme svědky amerického či dánského překvapení? O startujícím fotbalovém mistrovství světa v Kataru si popovídali tři redaktoři CNN Prima NEWS.

Na Barceloně viktoriánům cukaly koutky, co teď? Doma mohou giganty potrápit, říká Švancara

13. září 2022 06:33

Na uvítanou v Lize mistrů dostala Plzeň od Barcelony pět gólů. Další setkání s jiným levelem fotbalu Viktorii čeká už v úterý večer (18:45), kdy na západě Čech nakráčí na trávník vážení hosté z Interu Milán. Papírově největší šance na bodový lup v hvězdné společnosti přichází právě teď. „Věřím, že přes Inter by Viktorka mohla udělat třetí místo,“ míní s velkou dávkou optimismu Petr Švancara.

Postřehy po Barceloně: TGV se brzdí těžko. Plzeň ale udělala lepší dojem než před 11 lety

8. září 2022 07:41

Skóre 1:5 působí celkem hrůzostrašně, ale Plzeň se za své historicky druhé vystoupení na Camp Nou stydět nemusí. Na úvod Ligy mistrů čelila famózně hrající Barceloně, občas si trochu „zakousala“ a gigantovi na rozdíl od dvojsetkání před 11 lety dala gól. CNN Prima NEWS vám přináší postřehy po letošním prvním svátečním večeru viktoriánů.

Pět gólů, tři s podpisem Lewandowski. Plzeň si v Barceloně připsala alespoň čestný zásah

7. září 2022 22:56

Nesmíme Viktorii Plzeň podcenit, zdůrazňoval bývalý hráč a nyní kouč Barcelony Xavi před vstupem do základní skupiny Ligy mistrů. Superfavorizovaní fotbalisté z Katalánska skutečně nezaváhali. Západočechům na Camp Nou nasázeli pět gólů, hattrick zaznamenala letní posila Robert Lewandowski. Tým trenéra Michala Bílka si aspoň užil trochu euforie díky trefě Jana Sýkory z prvního poločasu a odlétá domů s výsledkem 1:5.

Plzeň po 11 letech na Camp Nou. Ve Španělsku varují Barcelonu před „komárem“ i bilancí

7. září 2022 06:21

Velká sláva ve středu oficiálně začíná. Viktoria Plzeň startuje svoji pouť Ligou mistrů večírkem na Camp Nou. Někteří muži z ekipy trenéra Michala Bílka pamatují, jak Západočeši před 11 lety na hřišti Barcelony prohráli sympaticky 0:2. Nikdo by se nedivil, kdyby tentokrát duel v měřítku evropského fotbalu mrňouse s gigantem skončil daleko drastičtěji. Španělská média ale „popelku“ nepodceňují.