CNN Prima News rovnost pohlaví

rovnost pohlaví

Výpis příspěvků ke štítku „rovnost pohlaví “

Všechna těla patří na pláž, povzbuzovala ženy vláda. V kampani ale zneužila fotku modelky

Španělské ministerstvo pro rovnost spustilo novou letní kampaň. Jejím cílem má být povzbudit ženy, které se obávají vyrazit na pláž v plavkách. Na plakát se sloganem „Léto je i naše“ vybralo ženy všech typů, včetně dámy, která má odstraněné jedno prso. Žena, která se stala předobrazem pro plakát, si ale stěžuje že se tak stalo bez jejího vědomí. Grafička navíc nahradila její protézu zdravou nohou.

KOMENTÁŘ: Ředitel hasičů hledá asistentku. Dostane pokutu za diskriminaci mužů?

Zhruba ve stejné době, kdy hospodský z Českých Budějovic vyvěsil oznámení, že hledá servírku, začal generální ředitel Hasičského záchranného sboru (HZS ČR) Vladimír Vlček shánět asistentku. Výčepní si za údajnou diskriminaci mužů vysloužil od Státního úřadu inspekce práce tučnou pokutu 20 tisíc korun. Napaří kontroloři stejnou sankci i nejvýše postavenému českému požárníkovi?

Eliminujte muže, infikují mysl. Názory radikální feministky rozdělují Francii

„Už nestačí, abychom si navzájem pomáhaly. Nyní je třeba muže eliminovat. Eliminovat z našich myslí, obrazů, reprezentací,“ píše militantní feministka, politička a aktivistka Alice Coffinová ve své knize La Génie lesbien (Lesbický génius), která vyšla v září loňského roku. Svými názory pobouřila i mnoho umírněnějších feministek, včetně známé a oblíbené starostky Paříže Anne Hidalgové.