reklama

Rvačku odstartovaly ženy, všichni nadýchali. Policisté popsali detaily rodinné bitky

Policisté z Mladé Boleslavi vyšetřují brutální rvačku šestice lidí v centru města. Při ní se muži škrtili a ženy si rvaly chuchvalce vlasů z hlavy. Bitku natočil řidič auta a záběry umístil na internet. Škrcení, vyrvané vlasy – střípky z hodně zvláštní rvačky. Policisté odhalili další detaily hádky.

reklama

Rvačka se stala v ulici 9. května v centru Mladé Boleslavi. Stále je tu na ulici vyrvaný chomáč vlasů. A drama neskončilo ani poté, co na místo přijeli policisté. „Na místo jsme přijeli, čtveřici jsme museli zpacifikovat pomocí donucovacích prostředků. Pomáhala nám i městská policie,“ sdělil ředitel územního odboru policie Marek Jirouš.

Podle našich informací museli muži zákona použít pepřový sprej. Do rvačky se zapojily dvě skupinky lidí. Rodina – tedy partneři, jejich syn a jeho přítelkyně – a náhodný pár, který procházel kolem nich. Bitku měly odstartovat právě ženy, a to po velmi hrubých nadávkách. I přesto, jak drsně rvačka vypadá, se jejím účastníkům téměř nic nestalo.

„Ošetřit chtěl jen jeden starší muž, měl drobné oděrky nad okem. Poté byl transportován do mladoboleslavské nemocnice,“ dodala mluvčí záchranářů Středočeského kraje Petra Homolová. A nadávky, škrcení a rány pěstí nezačaly létat jen tak – svou roli jistojistě sehrál i alkohol. „Nejvíc nadýchala jedna osoba 2,81 promile, nejméně to bylo něco přes 1 promile,“ podotkl Jirouš.

Nutno dodat, že policisté provedli dechové zkoušky jen u rodiny, která kladla odpor při zatýkání, policisté je nakonec nechali „vychladnout“ na stanici. Všechny už mimochodem policisté z minulosti kvůli různým prohřeškům znali.

Podle zasahujících policistů ale jevil známky opilosti i pár, který na ulici tvrdě bojoval, všech šest lidí je teď podezřelých z výtržnictví a za to jim mohou hrozit až dva roky vězení.

Tagy:

Hlavní zprávy

Zavřete školy. Je v nich covidové tsunami, zachráníte prarodiče, tvrdí zástupce učitelů
Koronavirus

Zavřete školy. Je v nich covidové tsunami, zachráníte prarodiče, tvrdí zástupce učitelů

Děti by měly od 10. prosince přejít na distanční výuku a být až do Vánoc v karanténě, řekl pro CNN Prima NEWS prezident Pedagogické komory Radek Sárközi. Školy totiž podle něj a dat, která má, prezentují aktuálně největší riziko šíření a covid se v nich šíří jako tsunami. Pokud se to nestane, čeká nás podle Sárköziho až trojnásobný počet zemřelých.

Nevánoční nebo farmářské. Někteří trhovci našli skulinu v opatření a dál prodávají
Koronavirus

Nevánoční nebo farmářské. Někteří trhovci našli skulinu v opatření a dál prodávají

I když přísná vládní opatření zakazují vánoční trhy, obchodníci našli způsob, jak lidem nadále zprostředkovat vánoční atmosféru a stánky otevřít. Stačí změnit název akce z vánočního trhu třeba na zimní farmářské nebo nevánoční. I tam ale policisté kontrolují dodržování ostatních nařízení – popíjení alkoholu, rozestupy nebo třeba respirátory.

Djokovič? Hlupák, který jen umí tenis. Lékař se kvůli vakcíně obul do světové jedničky

Spor o povinném očkování proti covidu – právě to mnozí hází na hrb světové jedničce tenisu Novaku Djokovičovi, který kvůli odmítavému postoji vůči vakcíně zmešká úvodní grandslam sezony, tedy Australian Open. To se ale nelíbí mnohým z řad fanoušků i zdravotníků. Patří mezi ně i prominentní lékař a virolog Roberto Burioni, který se teď do Srba tvrdě opřel.

Reklama na sázení jako memento smrti. Nemůžu vzít syna na fotbal, vyčítá žena Leicesteru

Annie Ashtonová je Angličankou, která by ráda vzala svého syna na zápas fotbalového klubu Leicester City, nicméně má strach. Ne kvůli tomu, že by se bála násilného chování ostatních fanoušků, případně vulgarit. Není jí komfortní to, kolik sponzorů z řad sázkových kanceláří se objevuje na reklamních LED panelech na stadionu „lišek“. Právě kvůli gamblerství si její manžel vzal život.

Sníh komplikuje dopravu v Česku. Dálnice blokují uvízlé kamiony, řidiče trápí zmrzlá vozovka

Husté sněžení a silný vítr komplikují už od rána dopravu na českých dálnicích a silnicích. Například D8 u Ústí nad Labem byla kolem 6:30 uzavřená na 82. kilometru v obou směrech, tedy na Drážďany i na Prahu. Sněžení ovlivňuje i dopravu kolem Prahy. Příměstské autobusy mají zpoždění, některé zastávky se ruší. Na Mělnicku mají autobusy zpoždění desítky minut. Varování meteorologů řidičům před ledovkou platí i nadále.

reklama

Domácí zpravodajství

Vojtěch čelí trestnímu oznámení. Z Chytré karantény údajně odtekly stovky milionů

Skupina právníků Pro Libertate podala trestní oznámení na ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha (ANO), hlavní hygieničku Pavlu Svrčinovou i její předchůdkyni Jarmilu Rážovou. Tvrdí, že projekt Chytrá karanténa měla umožnit soukromým firmám zpronevěřit miliony korun. Ministerstvo zdravotnictví to považuje za nesmysl a odkazuje se na kontroly Nejvyššího kontrolního úřadu.

reklama