CNN Prima News schizofrenie

schizofrenie

Výpis příspěvků ke štítku „schizofrenie“

Policie pátrá po ženě z Prahy trpící schizofrenií. Rodina se obává o její život

27. září 2022 16:53

Policisté pátrají po osmadvacetileté ženě z Prahy, která v noci na úterý odešla z bydliště svých rodičů v Dolanech nad Vltavou na Mělnicku. Trpí schizofrenií a měla by užívat léky, které však bere nepravidelně. V minulých dnech už byla pohřešovaná. Naposledy ji našli lidé ve špatném zdravotním stavu, kdy několik dní nejedla a byla podchlazená. Rodina se proto obává o její život a zdraví, řekla policejní mluvčí Barbora Schneeweissová.

Detaily brutální vraždy na Náchodsku: Zabije nás, báli se rodiče. Syn trpěl schizofrenií

21. června 2022 07:46

Dvojnásobná vražda, která se stala v noci na sobotu nedaleko České Skalice, vyvolává kromě emocí také mnoho otázek. Muže a ženu usmrtil nejspíš jejich pětatřicetiletý syn, který podle informací CNN Prima NEWS trpí schizofrenií a podstoupil léčení, ze kterých se pokaždé vrátil k rodičům. Ti se podle místních už v minulosti báli, že je zabije.

Stojím za tebou, Andreji. Podle Zemana vystoupení Babiše mladšího organizoval Klusák

4. září 2021 15:42

Prezident Miloš Zeman vyjádřil solidaritu premiérovi Andreji Babišovi (ANO) v souvislosti se čtvrtečním vystoupením jeho syna na předvolebním mítinku hnutí ANO v Ústí nad Labem. Andrej Babiš mladší tam nečekaně konfrontoval svého otce, kterého dlouhodobě obviňuje, že ho nechal zavléct na Krym kvůli takzvané kauze Čapí hnízdo. Podle Zemana je Babišův syn psychicky nemocný a jeho vystoupení organizoval režisér Vít Klusák, vyplývá z vyjádření, které na Twitteru zveřejnil hradní mluvčí Jiří Ovčáček.

K podpisům mě otec-diktátor vycvičil. Lidé za koblihy přehlíží zlo, říká Babiš ml.

29. července 2021 18:41

Před více než dvěma lety poprvé veřejně promluvil syn českého premiéra Andrej Babiš mladší. Znovu pak o sobě dal vědět po řádění tornáda na jižní Moravě. Muž, který veřejnost zaskočil informací, že ho jeho otec nechal unést na Krym, aby nemohl svědčit v kauze Čapí hnízdo, si nyní nebere servítky. Po negativních zkušenostech nechápe, jak jeho otci mohou lidé důvěřovat. Redakce požádala o reakci na výroky premiéra Babiše (ANO), doposud neodpověděl. Dlouhodobě tvrdí, že jeho syn je psychicky nemocný.