CNN Prima News Škoda Fabia Combi

Škoda Fabia Combi

Výpis příspěvků ke štítku „Škoda Fabia Combi“

Po Fabii Combi nejspíš skončí i nová Scala. Škoda plánuje škrty kvůli elektrifikaci

2. září 2021 17:25

Evropská unie skrze přísné emisní normy pomalu, ale jistě zahání výrobce automobilů do kouta. Těm pak nezbývá nic jiného než platit vysoké pokuty, nebo pohřbít spalovací modely a nahradit je elektrickými. Takový osud zřejmě čeká i mladoboleslavský bestseller Fabia ve verzi Combi a nejspíše nemine ani další oblíbený hatchback – Scala.

Škoda přestane vyrábět Fabii v kombíku. Kvůli přísným emisním limitům se nevyplatí

24. srpna 2021 11:58

Automobilka Škoda Auto přestane vyrábět model Fabia ve variantě kombi. Důvodem jsou přísné emisní limity, kvůli kterým musí vyrábět více elektromobilů. Firma to oznámila v dopise zaměstnancům, který má redakce CNN Prima NEWS k dispozici a pod nímž jsou podepsáni předseda představenstva Thomas Schäfer a předseda odborů Jaroslav Povšík. Kdy se přestane Fabia kombi vyrábět, není jasné.

Je tohle nová Škoda Fabia? Bývalý student firemního učiliště zveřejnil fotky

6. února 2021 14:59

Už příští týden se budou konat první oficiální jízdy s maskovanými prototypy nové Škody Fabia. Důkladně i méně důkladně kamuflované hatchbacky už ale brázdí české silnice delší dobu, přičemž definitivní vzhled novinky nastiňují ilustrace grafiků. Tato konkrétní pochází od bývalého studenta firemního učiliště Škody, který ji vykreslil na základě tvarů maskovaných prototypů.