reklama
CNN Prima News Škoda

Škoda

Výpis příspěvků ke štítku „Škoda“

Automobilky mají čím dál větší potíže s chybějícími čipy, některé zastavují výrobu

23. června 2021 19:30

Výrobcům chybí především čipy, bez kterých není možné jednotlivé palubní systémy uvést do funkčního stavu. Hotová auta se tak musí odstavovat do meziskladů, jejichž kapacita je však omezená. Kvůli nemožnosti auta dokončovat dochází stále častěji k dočasnému omezení nebo dokonce zastavení výroby. Nejnověji se tak stalo v případě ruského závodu Škody nebo Mazdy.

Nejlepší privatizační projekt? Před 30 lety se Škoda stala součástí koncernu Volkswagen

16. dubna 2021 18:18

Přeneste se o tři dekády zpět a připomeňte si, co se v roce 1991 odehrálo. A jak obrovský kus cesty svět od té doby urazil. V roce 1991 Nirvana vydala hymnu generace X „Smells Like Teen Spirit“, Anthony Hopkins exceloval ve filmu Mlčení jehňátek, za který získal Oscara, Michael Jackson přichází s albem Dangerous a svět opouští Freddie Mercury. A Volkswagen vstoupil do automobilky Škoda.

Charitativní akce Teribear: Stáhněte aplikaci, choďte, běhejte a pomozte tak dětem

11. září 2020 12:14

Ve čtvrtek odstartoval šestý ročník akce Teribear hýbe Prahou aneb Prima den s medvědem. Jedná se o každoroční charitativní projekt, který organizuje Nadace Terezy Maxové dětem. Lidé pohybem podporují děti z neúplných rodin. Letošní ročník se kvůli koronavirovým opatřením uskuteční virtuálně, po celé republice a skrz aplikaci se může zúčastnit každý.

reklama