reklama

Sledujte ZÁZNAM Partie: Milan Kubek varuje před kolapsem zdravotnického systému

V druhé části Partie rozhovor s předsedou České lékařské komory Milanem Kubkem, který opakovaně varoval před kolapsem zdravotnického systému v Česku.

reklama

Hosty první části nedělní Partie Terezie Tomanové budou vicepremiér, ministr průmyslu a obchodu a šéf resortu dopravy Karel Havlíček (za ANO) a předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamové. Diskutovat budou mimo jiné o vládní pomoci ekonomice. Zatímco vládní představitelé tvrdí, že je dostatečná, živnostníkům dochází trpělivost a opozice hovoří o fatálním selhání Babišova kabinetu.

V druhé části diskusního pořadu sledujte rozhovor s předsedou České lékařské komory Milanem Kubkem, který opakovaně varoval před kolapsem zdravotnického systému v Česku. Dalšími hosty budou hejtman Karlovarského kraje Petr Kulhánek (STAN) a ředitel Všeobecné fakultní nemocnice v Praze David Felt.

Partie začíná v neděli 17. ledna v 11:00 na televizích Prima a CNN Prima NEWS. Sledovat ji můžete i na našich stránkách.

K tématu

Tagy: nemocnice zdravotnictví Karel Havlíček opatření Partie živnostníci Terezie Tománková Milan Kubek podnikatelé Markéta Pekarová Adamová Partie Terezie Tománkové David Feltl kompenzace koronavirus Petr Kulhánek

Další hlavní zprávy

Koronavirus

Hranice okresů budou hlídat tisíce policistů. Mají být na všech hlavních tazích

Hranice okresů budou hlídat tisíce policistů. Mají být na všech hlavních tazích

Na dodržování vládních omezení pohybu obyvatel mezi okresy bude v celé zemi dohlížet 26 000 policistů. Měli by hlídkovat na všech hlavních silničních tazích včetně dálnic. Podle policejního prezidenta Jana Švejdara by měly být kontroly namátkové. Informovala o tom Česká televize. Policie také na webu zveřejnila formou otázek a odpovědí pravidla pohybu mezi regiony.

Partie

Jak hodnotí rok s koronavirem Zeman, Babiš a Vystrčil? Sledujte nedělní Partii

Jak hodnotí rok s koronavirem Zeman, Babiš a Vystrčil? Sledujte nedělní Partii

S pandemií koronaviru se Česko potýká už téměř rok. O tom, jak změnila životy lidí a jak se promítla na české politické scéně, bude mluvit v mimořádné nedělní Partii moderátorka Terezie Tománková s prezidentem Milošem Zemanem. Ve druhé části pořadu rok s koronavirem zhodnotí premiér Andrej Babiš a třetí hodinový blok bude věnovaný předsedovi Senátu Miloši Vystrčilovi. Sledujte Partii na Primě i CNN Prima NEWS v neděli 28. února od 11 hodin.

Maláčová vs. Schillerová: Máš podíl na tom, že si lidé musí vybírat mezi zdravím a penězi
Zaplatíme péči o české pacienty s covidem, nabízí Německo. Pokud o to ČR požádá
reklama
reklama
PŘEHLEDNĚ: Co bude od pondělí platit? Z okresu jen s potvrzením, běhání pouze v obci

Nouzový stav

Domácí zpravodajství

Vláda uzavře okresy: Do práce s potvrzením, se psem jen 500 metrů od domu
Březen jako na houpačce. Jarní teploty a slunce vystřídá opět prudké ochlazení
Roušky a respirátory budou povinné v práci i venku. Firmy čeká testování zaměstnanců
Další články
reklama
reklama