reklama

Sledujte ZÁZNAM s Marianem Hajdúchem: Proč resort zdravotnictví opouští klíčové osoby?

Tři náměstci a také klíčové osoby, které měly na starost očkování a testování, odešli z ministerstva zdravotnictví od říjnového nástupu ministra Jana Blatného z hnutí ANO. Proč lídři a špičkoví odborníci, kteří provádějí zemi pandemií koronaviru, houfně opouští ministerstvo zdravotnictví? Jak tam vypadá komunikace a práce na krizových plánech? V pořadu Interview se na to zeptá Martina Kuzdasová bývalého Národního koordinátora testování na COVID-19 Mariana Hajdúcha.

reklama

Pořad Interview začal ve 12:30. Sledujte jej v tomto článku nebo v televizi CNN Prima NEWS.

Tagy:
Interview Ministerstvo zdravotnictví Marián Hajdúch Aleksi Šedo Jan Blatný

Hlavní zprávy

Kompletní seznam vyznamenaných: Zeman ocenil Bohdalovou, Krpálka i zesnulého Kellnera
Zprávy

Kompletní seznam vyznamenaných: Zeman ocenil Bohdalovou, Krpálka i zesnulého Kellnera

Kancelář prezidenta republiky zveřejnila seznam jmen, která 1. ledna obdrží státní vyznamenání. Mezi oceněnými jsou herečka Jiřina Bohdalová, zesnulý miliardář Petr Kellner, kosmonaut Vladimír Remek, ale i psychiatr Jan Cimický, sportovní manažer Miroslav Černošek, judista Lukáš Krpálek a hudební skladatel Karel Vágner. Původním datem pro předání byl jako tradičně 28. říjen, termín se však kvůli hospitalizaci Miloše Zemana o několik měsíců posunul.

reklama

Domácí zpravodajství

Klaus: 28. říjen je v ohrožení. Noví ideologové infikovali děti, hanobí naše vítězství

Exprezident Václav Klaus ve svém proslovu u příležitosti výročí samostatného Československa zmínil obavy nad možnou vládou koalic Spolu a PirSTAN. Podle něj nebude čelit tendencím, které do České republiky proudí ze Západu. „Vítězové voleb nepřesvědčivě mluví o změně, kterou chtějí přinést. Nemluví o oněch nebezpečných trendech a nemají odvahu se jim postavit, ale chtějí se jim podvolit,“ řekl.

reklama