reklama

Sledujte ZÁZNAM: Soukalová zhodnotí výkon české štafety. Povedou si muži lépe než ženy?

V Novém Městě na Moravě pokračuje Světový pohár v biatlonu. Po čtvrteční štafetě žen, ve kterém Češky propadly a skončily až na 18. místě, jsou na řadě muži. Závod na 4x7,5 kilometru ve Vysočina Areně začíná po třetí hodině odpoledne. V 17:00 později bude výkon nejen českého kvarteta hodnotit na CNN Prima NEWS moderátorka Showtime Gabriela Soukalová v rámci Zpráv z regionů.

reklama

Napravit nevydařený výsledek ženských kolegyň ze čtvrteční štafety bude chtít v pátek kvarteto Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Milan Žemlička a Adam Václavík. V průběžném pořadí disciplíny patří Čechům devátá příčka.

Pěkných výsledků dosáhli na začátku sezony, kdy ve finském Kontiolahti a rakouském Hochfilzenu skončili sedmí. Jenže pak přišel propadák v Oberhofu, kdy po třech trestných kolech zahučeli až na 18. místo. Ještě hůře dopadla štafetová mise v italské Anterselvě, kde kroužili hned čtyři kola navíc a v cíli jim patřila 19. pozice. V posledním závodu rozděleném na čtyři úseky, a to na světovém šampionátu v Pokljuce, obsadili čeští reprezentanti 13. příčku.

Jak se jim povede na domácí půdě v Novém Městě na Moravě? Jasno bude od 15:20, kdy závod začíná. Po jeho skončení průběh zanalyzuje bývalá biatlonová hvězda, dvojnásobná olympijská medailistka a mistryně světa z roku 2017, Gabriela Soukalová ve Zprávách z regionů, které začínají v 17 hodin.

Tagy:
biatlon CNN Prima NEWS Nové Město na Moravě sport Gabriela Soukalová Zprávy z regionů Ondřej Moravec mužská štafeta Michal Krčmář Adam Václavík Milan Žemlička

Hlavní zprávy

Fialovu vládu možná nebudu moci brát vážně, rozčílil se Kalousek kvůli schůzkám se Zemanem

Proč všichni tak poslouchají prezidenta Miloše Zemana? Podivil se někdejší šéf státní kasy a možný kandidát na Hrad Miroslav Kalousek (TOP 09). Zkritizoval tím vznikající vládu Petra Fialy (ODS), protože adepti na ministry chodí na rozhovory s prezidentem. Žádná opora v ústavě ale neexistuje. I někteří právníci upozorňují, že Zeman si mohl s jmenováním vlády pospíšit, když je v Česku nouzový stav a jedna z největších krizí.

Bláznivá velká cena pro Hamiltona. Verstappena bodově dotáhl, rozhodne Abú Dhabí

Formule 1 nabídne po letech rozuzlení v úplně posledním závodě. Zastávka seriálu v Saúdské Arábii se proměnila v bláznivou velkou cenu s červenými vlajkami. Hlavním vyústěním přerušované Grand Prix je to, že Lewis Hamilton vyhrál, Max Verstappen dojel za ním. To znamená, že příští týden v Abú Dhabí bude k vidění fantastická událost. Oba piloti jsou na tom totiž aktuálně bodově úplně stejně.

reklama

Domácí zpravodajství

Hrůzné snímky plic neočkovaných s covidem: Lékař posílá lidem varovný vzkaz

Bez dalších závažných nemocí, 46 a 38 let, těžké plicní postižení. Další „sporťák 48 let“ na mimotělním oběhu. Lékař plzeňské letecké záchranné služby Jiří Chvojka zveřejňuje na sociálních sítích anonymní příběhy lidí, kterým zdraví zničil covid. Dá se předpokládat, že se jedná o lidi, kteří nejsou očkovaní, lékař totiž zároveň vyzývá k vakcinaci.

reklama