sleva

Výpis příspěvků ke štítku „sleva“

Odprodejte starý telefon a získejte Galaxy A54 s bonusem až 2 000 Kč

Staré zařízení už vás neposlouchá tak jako dřív? Chcete telefon s velkou porcí výkonu a širokým spektrem špičkových funkcí a fotoaparátem, který dokáže vytvářet vysoce kvalitní fotografie a videa? Vsaďte na model Samsung Galaxy A54! V rámci služby „vyměň starý za nový“ můžete jednoduše odprodat svůj starý telefon, hodinky nebo tablet jakékoliv značky, a mít tak nové zařízení mnohem levněji. Do konce června navíc při nákupu Galaxy A54 získáte bonus až 2 000 Kč k výkupní ceně používaného zařízení.

Opatření ohrožují studenty, zuří Fiala z SPD. Chceme zabránit zneužití slev, hájí se Stanjura

Tím, že vláda v rámci svého konsolidačního balíčku chce zrušit slevu na studenty, z nich udělá další ohroženou část obyvatel. Takto koaliční návrh kritizoval šéf poslanců SPD Radim Fiala v Partii Terezie Tománkové. Ministr financí Zbyněk Stanjura návrh hájí s tím, že míří zejména na lidi, kteří se na univerzity zapíší jen proto, aby zde mohli pobírat výhody, ale aktivně nestudují.

Nákupem ojetiny v zimě lze významně ušetřit. Lepší cena ale není jedinou výhodou

Zima je ideální dobou pro koupi ojetého auta, a to nejen kvůli zpravidla nižší ceně. Chladné počasí a zhoršené podmínky na silnicích při zkušební jízdě mnohem lépe prověří jeho skutečnou kondici. Závady, které by se za teplého počasí neobjevily, dostanou v mrazu či vlhku vyniknout v plné nahotě. Kupujícímu tedy kromě zjištění pravého stavu vznikne i prostor pro jednání o případné slevě.

České i slovenské hry za hubičku. Startují oslavy tuzemské herní tvorby, dojde i na premiéry

V předvečer státního svátku 17. listopadu začíná týden oslav ve znamení českých a slovenských videoher. Třetí ročník akce Czech & Slovak Games Week nabídne výrazné slevy na tuzemskou herní tvorbu, do projektu se letos zapojilo přes 230 titulů od 106 vývojářských studií. Událost vykopne speciální vysílání, během něhož dojde na odhalení několika novinek i světových premiér.