Do debaty na CNN Prima NEWS přijdu, slíbil Babiš. Popsal, jak doma šetří na energiích

Šéf hnutí ANO Andrej Babiš se zúčastní lednových debat prezidentských kandidátů na CNN Prima NEWS. Potvrdil to v rozhovoru, který běžel živě na tiktokovém účtu CNN Prima NEWS. Expremiér před časem uvedl, že do konce roku do žádné z takových debat nepřijde. V uvolněnější diskuzi, v níž mu pokládali otázky diváci, rovněž prozradil svůj vzor či oblíbený film.

„Slibuji, že do debat přijdu, pokud mě pozvete,“ odpověděl Babiš jedné z divaček na otázku, zda se zúčastní lednových debat CNN Prima NEWS. Ty se uskuteční 4., 11. a 25. ledna. Předseda hnutí ANO před pár dny uvedl, že se předvolebních diskusních klání s ostatními kandidáty do konce roku 2022 účastnit nebude. Místo toho chce dál objíždět regiony a setkávat se s běžnými lidmi.

Babiš živě na TikToku

Ve speciálním rozhovoru pro CNN Prima NEWS, který běžel živě na sociální síti TikTok, Babiš odpovídal na otázky diváků. Ti se například ptali na jeho vzor či oblíbený film. „Mým vzorem je určitě Tomáš Baťa. A můj nejoblíbenější film? Pretty Woman,“ zmínil expremiér.

Rovněž prozradil, zda a jestli vůbec šetří v důsledku energetické krize, která zasáhla lidi po celé Evropě: „Topení máme doma nastavené na 20 stupňů a nosím rolák,“ řekl jeden z nejbohatších mužů v Česku.

Uvolněnější debaty s dalšími prezidentskými kandidáty, kterým budou diváci pokládat nejrůznější otázky, můžete sledovat na tiktokovém účtu CNN Prima NEWS.

Tagy: