CNN Prima News sociální distancování

sociální distancování

Výpis příspěvků ke štítku „sociální distancování“

Očkování není povolením typu „dělej si, co chceš“. Roušky budou dále, tvrdí lékařka

12. ledna 2021 09:43

Vakcína proti COVID-19 snižuje vaše celkové riziko, ale neznamená, že byste hned měli dělat každou „vysoce rizikovou aktivitu“. Očkování není povolením typu „dělej si, co chceš“, vakcína je jen dalším nástrojem ke snížení rizika vedle sociálního distancování, roušek a karantén. Konec COVID-19 by mohl přijít, jakmile získáme kolektivní imunitu. V rozhovoru pro CNN o očkování a opatřeních promluvila lékařská analytička a profesorka ze zdravotního institutu z George Washington Univesity Leana Wenová.

Apokalypsa, nic není normální. Dobrovolníci se vrátili z izolace do pandemie

5. prosince 2020 20:16

Čtveřice dobrovolníků se vrátila z opuštěného ostrova Kure Atoll zpátky do civilizace. Zjistili však, že nic není jako dřív. Během osmi měsíců, které strávili v izolaci, totiž ve světě vypukla pandemie koronaviru, která znatelně pozměnila i každodenní život. Navrátilci se ani po více než měsíci nenaučili, co vše musí nyní dodržovat.

Partie: Zaplaťte živnostníkům náklady, žádá Kalousek. Maláčová to chce řešit

26. dubna 2020 14:52

Hosty nedělní Partie byli předseda poslaneckého klubu TOP 09 a bývalý ministr financí Miroslav Kalousek a ministryně práce a sociálních věcí za vládní ČSSD Jana Maláčová. Hodnotili rozhodnutí soudu o zrušení některých restriktivních opatření vlády, podporu restrikcemi zasažených podnikatelů, obavy z nezaměstnanosti či inflaci. Na některých řešeních se oba politici shodli a Maláčová se z úst Kalouska dokonce dočkala i pochvaly.

Facebook maže výzvy k protestům proti karanténě v některých státech USA. Porušují prý nařízení kvůli COVID-19

22. dubna 2020 12:46

Facebook se rozhodl odstraňovat některé příspěvky k plánovaným protestům proti příkazům k domácímu pobytu zavedeným v souvislosti s bojem proti šíření pandemie COVID-19. Sociální síť k restrikcím přistoupí u událostí avizovaných v amerických státech Kalifornie, New Jersey a Nebraska, protože jsou dle ní v rozporu s takzvaným sociálním distancováním. Kromě karantény lidé protestují kvůli rekordním počtům ztrát zaměstnání a proti „orwellovské noční můře“.