CNN Prima News souboj

souboj

Výpis příspěvků ke štítku „souboj“

Tanky se potkaly „tváří v tvář“: Kyjev zveřejnil drsné záběry z duelu dvou obrněnců

12. prosince 2022 07:32

Od vypuknutí ruské invaze na Ukrajinu uběhlo skoro 10 měsíců. Za tu dobu se na sociálních sítích objevil nespočet videí, která krvavý konflikt dokumentují. Naprosto exkluzivní záběry nyní zveřejnila ukrajinská 92. mechanizovaná brigáda. Ta se podělila o záznam nemilosrdného duelu mezi ukrajinským a ruským tankem.

Bitka poslankyň na Slovensku: Praštila mě do hlavy a tahala za vlasy, zuří napadená

25. září 2022 14:11

V Bratislavě mělo dojít k veřejnému napadení opoziční poslankyně Janky Bittó Cigánikové (Sloboda a Solidarita) další členkou slovenského parlamentu a bývalou profesionální tenistkou Romanou Tabák (Sme rodina). Konflikt byl vyvrcholením dlouhodobějších sporů mezi političkami. Potyčka skončila drobnými zraněními. Napadená již podala trestní oznámení.

Pro Francouze byl horší než Hitler. Nešlo to faul, tvrdí Schumacher o zákroku na Battistona

8. července 2022 17:26

Tank. Gestapo. Nacista. SS. I takové pojmenování dostal německý fotbalový brankář Harald Schumacher od francouzských deníků poté, co přesně před 40 roky v semifinále mistrovství světa 1982 ve Španělsku ve výskoku pravou kyčlí a loktem zasáhl do obličeje francouzského obránce Patricka Battistona. Ten následně upadl do bezvědomí.

Další Datlova výhra či napadení Grznára po zápase. Souboje celebrit přitáhly mnoho lidí

26. června 2022 00:02

V pražské hale Královka se uskutečnil druhý turnaj organizace Clash of the Stars. V ringu se proti sobě opět postavily hvězdy sociálních sítí v čele s youtubery, tiktokery či účastníky primácké reality show Like House. Událost přitáhla pozornost především mladšího publika. Nejvíce očekávaný zápas proběhl mezi influencery Markem „Datlem“ Valáškem a Jakubem „Freescootem“ Smrekem. Datel nakonec zvítězil na body a připsal si tak další výhru. Velkou pozornost si vysloužil také bizarní zápas mezi tiktokerem Patrikem „Kolesem“ Pešavou a influencerem Lukášem Krilem, kteří se utkali v polštářové bitvě. Kulturistu Filipa Grznára po vítězném utkání napadl youtuber Aleš Bejr.

Elon Musk vyzval Putina na souboj. Vymlátil by z tebe duši, vzkázal miliardáři Kadyrov

16. března 2022 19:23

Americký miliardář a filantrop Elon Musk vyzval ruského prezidenta Vladimira Putina na duel. Vítěz by „dostal“ Ukrajinu. Na Muskovu internetovou výzvu nakonec nezareagoval Kreml, ale čečenský vůdce Ramzan Kadyrov. Ten mu sarkasticky nabídl výcvik, aby se zbavil své západní „zženštilosti“. Americký podnikatel Kadyrova odmítl se slovy, že pokud se Putin bojí, klidně bude při souboji používat jen jednu ruku.