reklama
CNN Prima News souboj

souboj

Výpis příspěvků ke štítku „souboj“

Můžu kandidovat v každém kraji, hlásá Babiš a směřuje do Ústeckého. Nahradí ho Havlíček?

28. července 2021 12:21

Už několik týdnů se spekuluje o tom, že předseda hnutí ANO Andrej Babiš opustí „svůj“ Středočeský kraj a o hlasy voličů bude usilovat v Ústeckém kraji. Došlo by tak na pikantní souboj, kde by se o vítězství mohl Babiš prát s šéfem Pirátů Ivanem Bartošem. Premiér tvrdí, že kandidovat může kdekoliv. Definitivně jasno by mělo být ve středu večer, po jednání celorepublikového výboru ANO.

Děsivé zranění v ringu UFC. Zápasník si o rivala při kopnutí doslova přelomil nohu

25. dubna 2021 15:17

Sobotní turnaj zápasníků MMA poznamenalo ošklivé zranění. Chris Weidman si o soupeře Uriaha Halla doslova přelomil nohu – jen 17 vteřin po začátku duelu. Otřesné a především bolestivé zranění přímo u ringu sledovalo 15 tisíc diváků. Světová organizace UFC totiž mohla po více než roce díky uvolnění protikoronavirových restrikcí vyprodat stadion v Jacksonville na Floridě.

Jedna dobrá rána a spíte. V Rusku se těší oblibě fackovací soutěž

17. dubna 2020 12:59

Dva muži bez trička si rozdávají facky tou největší ranou, kterou mohou vyvinout. Ne, toto není scéna z diskotéky po půlnoci. Mezi polonahými muži, co se bijí do tváře, stojí jeden sudí, fandí jim mnoho diváků a medici jsou připraveni na nejhorší. To je ruský šampionát ve fackování, který se v zemi těší velké oblibě.

reklama