CNN Prima News souboj

souboj

Výpis příspěvků ke štítku „souboj“

Drsné záběry boje tváří v tvář: Ukrajinci zničili ruského „krále tanků“, využili zbraň z USA

Ukrajinská 47. mechanizovaná brigáda zničila u doněcké Avdijivky další ruský tank T-90M, jehož cena se pohybuje kolem pěti milionů dolarů (asi 114 milionů korun). Jde o jeden z nejmodernějších strojů, které Moskva během invaze nasadila. Demolici kolosu okupantů zajistil kombinovaný úder dronu a amerického obrněnce Bradley, jehož posádka se s tankem utkala v souboji jeden na jednoho. Bližší okolnosti zveřejněných záběrů je v průběhu ruské agrese složité nezávisle ověřit.

Vémola EXKLUZIVNĚ: Finále se blíží, v hlavě mám plán A. Popsal vypínač od Piráta i své zdraví

Je jedno, jestli vyhraju, nebo prohraju. Přes poslední zápas se nedá přenést během pár dní, řekl po páteční porážce pro CNN Prima NEWS bojovník Karlos Vémola. V posledním zápase roku 2023 jej už v prvním kole knockoutoval slovenský bijec Samuel „Pirát“ Krištofič. Český Terminátor v rozhovoru zmínil, kde udělal chybu a zda jej výhru stálo nachlazení. Popsal také, jak vidí svůj zřejmě poslední zápas kariéry, který se uskuteční příští rok v červnu. Postaví se v něm slovenskému ranaři Attilu Véghovi.

Zuřivá bitka s žebříky: Rivalové se mlátili štaflemi kvůli vlajce, video baví internet

Přinejmenším kuriózní podívaná se naskytla kolemjdoucím poblíž Langdon Parku v Londýně, kde se dva muži poprali kvůli vyvěšené palestinské vlajce. Jako zbraně přitom neužili ani pěstí nebo klacků, ale poněkud netradičně žebříků. Informuje o tom britský zpravodajský web Daily Mail. Video vzbudilo rozruch rovněž na sociálních sítích, kde se okamžitě vyrojilo množství „expertů“ na souboj s žebříky.

Největším protivníkem Bidena ve volbách je on sám. Prezidentův věk řeší už i demokrati

Demokratická strana se ve Spojených státech snaží za Joea Bidena postavit, zatímco můžeme sledovat jeho prudký pád preferencí. Jenže hlasy, že by současný šéf Bílého domu neměl znovu kandidovat na prezidenta, se už ozývají i z vlastních řad, píše Washington Post. Hlavním problémem má být Bidenův věk. Demokratická strana přitom žádného náhradníka nemá.

Oktagon na Štvanici OBRAZEM: Prohra v kleci, ale triumf v životě, krvavé šrámy a fanoušek Babiš

Oktagon MMA dává, alespoň na nějaký čas, Štvanici sbohem. Sobotním finále se zápasníci, organizátoři i fanoušci rozloučili s tradičním místem letních galavečerů. Rozhodně se jednalo o odchod ve velkém stylu, který přinesl tvrdé střety pěstí, po nichž se bijcům zbarvila tvář krví do ruda, náhlá zranění, ale i životní vítězství. Rozlučku si nenechali ujít ani známé osobnosti včetně expremiéra Andreje Babiše (ANO). Podívejte se, co dvoudenní turnaj přinesl.

OBRAZEM: Krev, euforie i Vémolův obličej k nepoznání. Takhle vypadal ostrý souboj titánů

Česko má nového mistra MMA. Patrik Kincl porazil v ostře sledovaném titulovém zápase organizace Oktagon Karlose Vémolu na body a obhájil titul šampiona ve střední váhové kategorii. Zároveň oplatil Vémolovi v pražské O2 areně pět let starou porážku. „Terminátor“ svou prohru nesl těžce, soupeři nepodal po zápase ruku a zamířil posléze do nemocnice. Podívejte se na fotogalerii CNN Prima NEWS.

Novotný z Oktagonu: Nevíme, co je s Karlosem. Šel tam zemřít, po zápase nemohl pořádně mluvit

Zdravotní stav poraženého MMA bijce Karlose Vémoly po sobotním velkolepém zápase s protivníkem Patrikem Kinclem zůstává velkou neznámou. „Nevíme, co s Karlosem je. Nevíme, jestli jel do nemocnice, nebo co se přesně stalo. Nemohl pořádně mluvit. Každopádně s ním není nic dobrého,“ sdělil fanouškům bojových sportů promotér Ondřej Novotný na Instagramu. Vémola byl prý připraven v ringu zemřít, výsledek zápasu je proto podle něj pro bojovníka velkou prohrou.