reklama

Spolupráce si vybírám podle toho, co bych dala vlastním dětem, říká food bloggerka

Má tři děti, tři koně, vydává kuchařky nebo pronajímá karavan. Bloggerka, kuchařka a fotografka Markéta Pavleje, známá také pod přezdívkou Kitchenette, v pořadu Interview na CNN prima NEWS mimo jiné objasnila, podle čeho si vybírá placené spolupráce s různými partnery. Důležité je prý složení potravin i morální zodpovědnost vůči fanouškům.

reklama

„Stává se, že odmítám spolupráce s výrobci, za které bych dostala opravdu hodně peněz. Produkt totiž na první pohled vypadá zdravě, ale poté zjistím, že jde například o polotovar. Do určité míry je to něco, co sama nechci dávat vlastním dětem,“ vysvětlila moderátorce Lucii Hrdličkové Pavleje, která prý odmítá až 90 procent nabídek na partnerství s různými firmami.

K tématu

A jak vůbec taková spolupráce vypadá? Bloggerka prý neuzavírá dohody pouze na jednotlivou surovinu. „Přišly mi nabídky, které neodpovídaly mému životnímu stylu. Já spíše spolupracuji s obchodními řetězci, protože si mohu vybírat suroviny, jaké chci,“ uvedla v pořadu Interview Pavleje. Poté recept zveřejněný na internetu jen označí tak, že je patrná spolupráce s daným obchodním řetězcem.

Během rozhovoru došlo také na téma, zda není bloggerka tak trochu feministkou a zda nenutí ženy, aby trávily hodně času v kuchyni. „Rozhodně nejsem nijak extrémní. Mám ráda schopné a silné ženy, fandím jim. Přesah do kuchyně mám, ale jsem také schopná obchodnice,“ tvrdí Pavleje, která kromě blogu také vlastní eshop a fotografuje.

Má asistentka dělá i takovou práci maminky, kterou nemusím dělat bezprostředně já

Moderátorka Lucie Hrdličková také narazila na to, že Pavleje může být pro hodně matek vzorem, protože má tři děti a k tomu provozuje blog, vaří atd. „Pomáhá mi má asistentka. Určitě to není chůva, protože to je to poslední, co by dělala. Třeba, když doma dofotím, tak mohu jít v klidu pro děti do školky a strávit s nimi odpoledne. Nemusím ještě hodinu a půl doma uklízet,“ vysvětlila bloggerka, která asistentku prý zaměstnává na plný úvazek. „Dělá i takovou práci maminky, kterou nemusím dělat bezprostředně já,“ nastínila Pavleje.

Když před osmi lety s blogem začínala, pořádně prý ani nevěděla, o co se jedná. „Protože jsem nevěděla, co je správná cesta, tak jsem začala psát blog o vaření a začala o tom více mluvit. Vlastně jsem zhmotňovala své sny, mezi které patřilo mimo jiné otevření bistra nebo organického supermarketu,“ zavzpomínala Kitchenette, kterou na Instragramu sleduje necelých 70 tisíc lidí.

K tématu

Další hlavní zprávy

Andrej Babiš

Babiš: Jasně jsme řekli, ať omezíte kontakty. Je to tak těžké pochopit?

Babiš: Jasně jsme řekli, ať omezíte kontakty. Je to tak těžké pochopit?

Čísla jsou katastrofální, vždyť jsme vám říkali, že je třeba omezit kontakty, podivuje se premiér Andrej Babiš a nechápe, proč to lidé nechápou, chodí ven a vládní nařízení nedodržují. Ve svém nedělním videu Čau lidi apeloval na to, aby Češi nařízení „proboha“ už začali respektovat. Zároveň během dne on i ministr Roman Prymula uvedli, že pokud se čísla do úterý nezlepší, přijde další fáze zpřísnění.

Politika

KOMENTÁŘ: Nerozčilujme se nad Prymulou. Žádná rovnost přece neexistuje

KOMENTÁŘ: Nerozčilujme se nad Prymulou. Žádná rovnost přece neexistuje

Kauza ministra zdravotnictví Romana Prymuly nachytaného v hospodě a bez roušky zdá se být jednou z nejvýbušnějších v naší politice za poslední léta. Na první pohled to opravdu vypadá děsivě. Ministr „prudí“ celé Česko se zákazem shlukování, zavírá školy (a hází nám děti na krk), zakazuje nám zajít si na pivo. A sám si užívá bezrouškových slastí života. Pojďme ale zkusit na chvíli zklidnit vášně.

reklama
Lidé dál ignorují vládní nařízení. V pražské Troji se jich sešly zástupy
Pokud do úterý čísla neklesnou, hrozí úplné uzavření, přiznal Prymula na odchodu
reklama
reklama
Hampl: Vláda mrtvých a dluhů. Je to epidemie papalášství, nešetřil Babiše ekonom

Partie

Domácí zpravodajství

Prymula: Dotace pro dceru přišla v době, kdy jsem ve vládě nebyl
Sedmiletá Češka je jediná na světě se vzácným svalovým onemocněním. Léčba neexistuje
ODS, lidovci a TOP 09 se dohodli na koalici proti Babišovi. V úterý podepíší memorandum
Další články
reklama
reklama