reklama

Spolupráce si vybírám podle toho, co bych dala vlastním dětem, říká food bloggerka

Má tři děti, tři koně, vydává kuchařky nebo pronajímá karavan. Bloggerka, kuchařka a fotografka Markéta Pavleje, známá také pod přezdívkou Kitchenette, v pořadu Interview na CNN prima NEWS mimo jiné objasnila, podle čeho si vybírá placené spolupráce s různými partnery. Důležité je prý složení potravin i morální zodpovědnost vůči fanouškům.

reklama

„Stává se, že odmítám spolupráce s výrobci, za které bych dostala opravdu hodně peněz. Produkt totiž na první pohled vypadá zdravě, ale poté zjistím, že jde například o polotovar. Do určité míry je to něco, co sama nechci dávat vlastním dětem,“ vysvětlila moderátorce Lucii Hrdličkové Pavleje, která prý odmítá až 90 procent nabídek na partnerství s různými firmami.

A jak vůbec taková spolupráce vypadá? Bloggerka prý neuzavírá dohody pouze na jednotlivou surovinu. „Přišly mi nabídky, které neodpovídaly mému životnímu stylu. Já spíše spolupracuji s obchodními řetězci, protože si mohu vybírat suroviny, jaké chci,“ uvedla v pořadu Interview Pavleje. Poté recept zveřejněný na internetu jen označí tak, že je patrná spolupráce s daným obchodním řetězcem.

Během rozhovoru došlo také na téma, zda není bloggerka tak trochu feministkou a zda nenutí ženy, aby trávily hodně času v kuchyni. „Rozhodně nejsem nijak extrémní. Mám ráda schopné a silné ženy, fandím jim. Přesah do kuchyně mám, ale jsem také schopná obchodnice,“ tvrdí Pavleje, která kromě blogu také vlastní eshop a fotografuje.

Má asistentka dělá i takovou práci maminky, kterou nemusím dělat bezprostředně já

Moderátorka Lucie Hrdličková také narazila na to, že Pavleje může být pro hodně matek vzorem, protože má tři děti a k tomu provozuje blog, vaří atd. „Pomáhá mi má asistentka. Určitě to není chůva, protože to je to poslední, co by dělala. Třeba, když doma dofotím, tak mohu jít v klidu pro děti do školky a strávit s nimi odpoledne. Nemusím ještě hodinu a půl doma uklízet,“ vysvětlila bloggerka, která asistentku prý zaměstnává na plný úvazek. „Dělá i takovou práci maminky, kterou nemusím dělat bezprostředně já,“ nastínila Pavleje.

Když před osmi lety s blogem začínala, pořádně prý ani nevěděla, o co se jedná. „Protože jsem nevěděla, co je správná cesta, tak jsem začala psát blog o vaření a začala o tom více mluvit. Vlastně jsem zhmotňovala své sny, mezi které patřilo mimo jiné otevření bistra nebo organického supermarketu,“ zavzpomínala Kitchenette, kterou na Instragramu sleduje necelých 70 tisíc lidí.

Tagy:

Hlavní zprávy

Pokuta pro Hamáčkovo ministerstvo. Má zaplatit 800 tisíc za nákup samopalů bez tendru

Antimonopolní úřad potrestal ministerstvo vnitra, které řídí vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD), pokutou 800 tisíc korun za uzavření smlouvy na nákup pušek a samopalů pro Policii ČR bez tendru. Letos v lednu už úřad zakázal plnění jedné ze smluv. Rozhodnutí je pravomocné, potvrdil jej předseda ÚOHS Petr Mlsna, který zamítl podaný rozklad. Úřad o tom informoval v tiskové zprávě.

Babiš, Fiala i Rakušan. Osm politických lídrů se utká v superdebatě Česko hledá premiéra

Necelé dva týdny před sněmovními volbami se na CNN Prima NEWS uskuteční velká superdebata s lídry nejsilnějších český stran či koalic. Nebudou tak chybět premiér Andrej Babiš (ANO), Petr Fiala (koalice Spolu) nebo Vít Rakušan (koalice Piráti a Starostové). Sledujte v neděli 26. září od 20:00 první díl speciálního vysílání s názvem Česko hledá premiéra.

reklama

Domácí zpravodajství

Za čtvrtek přibylo téměř 500 nových případů covidu. Situace se dál horší v Praze

Testy ve čtvrtek odhalily v Česku 488 případů nákazy koronavirem, to je o 60 méně než před týdnem. Reprodukční číslo kleslo na hodnotu jedna, což je hranice mezi zpomalováním a zrychlováním epidemie. Nemocniční péči vyžadovalo 164 lidí s nemocí COVID-19, stejně jako před týdnem, z toho 27 pacientů bylo ve vážném stavu. Vyplývá to z údajů ministerstva zdravotnictví.

Jako čekání na smrt. Renata strávila devět let v nemocnicích, lékaři stále tápou

Před devíti lety se Renatin život obrátil naruby. Šla k lékaři na běžnou prohlídku, jenže po kontrole zkolabovala a na týden skončila v umělém spánku. Tři měsíce pak strávila na ARO s umělou plicní ventilací. Teď je na invalidním vozíku a lékaři dodnes nevědí, co bylo příčinou prudkého zhoršení jejího zdravotního stavu. Renata se však nevzdává a snaží se vrátit do běžného života.

Horká fáze předvolebního vysílání: CNN Prima NEWS uvádí nové pořady i superdebaty s diváky

CNN Prima NEWS startuje horkou fázi předvolebního vysílání a uvádí celou řadu nových pořadů a formátů, jejichž společným tématem jsou blížící se volby do Poslanecké sněmovny. Od 30. srpna nabízí každý všední den speciální volební blok, dále mimořádná vydání pořadu 360° s diváky ve studiu, dvě superdebaty s lídry stran a v neposlední řadě moderní volební studio v den voleb samotných.

reklama