spot

Výpis příspěvků ke štítku „spot“

Zima přichází, máme krásné ženy. Moskva láká bizarním spotem na stěhování do Ruska

30. července 2022 15:15

Po sociálních sítích se začalo šířit zvláštní video, které údajně nasdílely ruské propagandistické kanály. Spot láká Evropany na život v Rusku, akcentuje přitom například levné energie, krásné ženy nebo silnou ekonomiku, která dokáže odolat sankcím. Uživatelé ani média se neshodnou, zda jde opravdu o ruský produkt, nebo dobře mířenou internetovou satiru.

V reklamách během Super Bowlu se blýskli Cardi B, Střihoruký Edward i Mila Kunis

8. února 2021 19:58

Super Bowl – finále sezóny amerického fotbalu – je v USA každoročně sportovní i reklamní událostí číslo jedna. Společnosti musejí platit miliony dolarů, aby jejich značka, byť na pár sekund, zazářila během propagačních přestávek. V nabitých reklamních spotech se letos v televizi objevili například herci Ashton Kutcher, Mila Kunis a dokonce dorazil i Střihoruký Edward.

Nadace a filmaři děkují českým zdravotníkům spotem, ze kterého vás zamrazí

19. prosince 2020 13:35

Za poděkováním v podobě televizního spotu určeného českým zdravotníkům za jejich práci a nasazení stojí nadační fond Vita et Futura a filmaři z Impresa Films. Na vzniku více jak minutového videa s názvem „Děkujeme českým zdravotníkům“ se podílela i IV. interní klinika Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, která spot sdílela na svém facebookovém účtu.

Americký epidemiolog Fauci se ohradil proti Trumpově předvolebnímu spotu, byl prý zneužit

13. října 2020 18:29

Přední americký epidemiolog a člen krizového štábu Bílého domu pro boj s koronavirem Anthony Fauci se ohradil proti předvolebnímu spotu prezidenta Donalda Trumpa. Jeho autoři v něm totiž údajně vytrhli z kontextu část Fauciho několik měsíců starého rozhovoru, čímž vznikl nesprávný dojem, že expert chválí kroky, které Trump podnikl v boji s koronavirem, napsal server CNN.