spot

Výpis příspěvků ke štítku „spot“

Půl minuty za 150 milionů. Reklama během Super Bowlu je opět dražší, letos zazáří i Ozzy

Co všechno se dá pořídit za 152 milionů korun? Spousta bytů, mnoho luxusních aut, pěkný soukromý tryskáč… Anebo také okno pro třicetisekundovou reklamu, která bude jedinkrát přehrána během letošního Super Bowlu – finále sezóny nejslavnější soutěže amerického fotbalu NFL. Propagace produktů v nejatraktivnějším vysílacím čase, kdy se dívá jen ve Spojených státech 100 milionů diváků, je tradičně extrémně propíranou kapitolou ohromné události.

Zima přichází, máme krásné ženy. Moskva láká bizarním spotem na stěhování do Ruska

Po sociálních sítích se začalo šířit zvláštní video, které údajně nasdílely ruské propagandistické kanály. Spot láká Evropany na život v Rusku, akcentuje přitom například levné energie, krásné ženy nebo silnou ekonomiku, která dokáže odolat sankcím. Uživatelé ani média se neshodnou, zda jde opravdu o ruský produkt, nebo dobře mířenou internetovou satiru.

V reklamách během Super Bowlu se blýskli Cardi B, Střihoruký Edward i Mila Kunis

Super Bowl – finále sezóny amerického fotbalu – je v USA každoročně sportovní i reklamní událostí číslo jedna. Společnosti musejí platit miliony dolarů, aby jejich značka, byť na pár sekund, zazářila během propagačních přestávek. V nabitých reklamních spotech se letos v televizi objevili například herci Ashton Kutcher, Mila Kunis a dokonce dorazil i Střihoruký Edward.

Americký epidemiolog Fauci se ohradil proti Trumpově předvolebnímu spotu, byl prý zneužit

Přední americký epidemiolog a člen krizového štábu Bílého domu pro boj s koronavirem Anthony Fauci se ohradil proti předvolebnímu spotu prezidenta Donalda Trumpa. Jeho autoři v něm totiž údajně vytrhli z kontextu část Fauciho několik měsíců starého rozhovoru, čímž vznikl nesprávný dojem, že expert chválí kroky, které Trump podnikl v boji s koronavirem, napsal server CNN.