reklama
CNN Prima News Stanislav Vlček

Stanislav Vlček

Výpis příspěvků ke štítku „Stanislav Vlček“

Šéf hasičů: Češi vydrží v Řecku krotit plameny deset dní, pak je bude potřeba vystřídat

V Řecku aktuálně pomáhají krotit lesní požáry i desítky českých hasičů. Zasahují na poloostrově Peloponés. Předpokládalo se, že tam budou působit deset dní, pokud ale Řekové budou potřebovat pomoci i poté, je ve hře vyslání nové jednotky. V pořadu 360° na CNN Prima NEWS to řekl nový generální ředitel Hasičského záchranného sboru Vladimír Vlček.

Šéva, Bóřa, Masíčko. Jsem rád, že tyhle kluky máme, jásá Vlček. Co říká o Řepkovi?

Když čeští fotbalisté nezvládli závěr duelu s Tureckem na Euru 2008 a turnaj pro ně skončil, byl na hřišti přibližně pět minut. V současnosti působí Stanislav Vlček jako vedoucí elitního týmu pražské Slavie. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS se legenda „sešívaných“ rozpovídala o výkonech současných slávistů na letošním Euru i o tom, jak složité bude reprezentanty v týmu udržet. Co vzkázal Tomáši Řepkovi, který národní tým kritizuje, a proč si na třináct let starý zápas s Tureckem během šampionátu vzpomněl?

Řeči ze Sparty nechápu, říká Vlček o Stanciuovi. Přestup do Turecka blokují peníze

Nabídku na přestup Nicolae Stanciua z tureckého Galatasaraye Istanbul opravdu přišla, potvrdil redakci CNN Prima NEWS vedoucí A-týmu pražské fotbalové Slavie Stanislav Vlček. Dohoda ale prý vázne na penězích. „Co mám poslední informace, finanční nároky obou stran se hodně liší,“ prozradil Vlček. V médiích se spekuluje, že turecký klub nabídl více než 110 milionů korun. Vlčka by odchod rumunského záložníka mrzel, Stanciu se prý vypracoval v lídra týmu na hřišti i v kabině.

Hotely otevírají jen kvůli nám. Vlček popisuje logistické manévry při cestách Slavie

Zatímco naprostá většina Čechů zůstává v posledních měsících uzamčená v doma v republice, fotbalisté Slavie Praha se od konce září podívali do Dánska, Izraele, Německa, Francie, Anglie a teď je čeká výprava do Skotska. Z dané země v této době vidí jen letiště, hotel a stadion, ale to nikomu nevadí. Hlavně, že se může hrát. V dnešní covidové době zvláště složitou organizaci fotbalových „zájezdů“ má na starosti vedoucí mužstva Stanislav Vlček.

Útok Slavie na třetí Ligu mistrů. Dříve postup vyčaroval Vaniak, loni rozhodl signál

Slavia Praha opět klepe na bránu fotbalové Ligy mistrů. Pokud ji otevře, čeká na ni zhruba 410 milionů korun. Aby zámek povolil, potřebuje zvládnout dvojzápas s dánským týmem Midtjylland. První krok k postupu chtějí „sešívaní“ udělat už dnes večer doma v Edenu (21:00). Připomeňte si předchozí úspěšné boje pražského celku o základní skupinu milionářské soutěže.

reklama