CNN Prima News Sylvester Stallone

Sylvester Stallone

Výpis příspěvků ke štítku „Sylvester Stallone“

Rambovi je čtyřicet. Hrát ho mohl i Chuck Norris či Terence Hill, nebyl to jen bouchač

22. října 2022 11:48

Před 40 lety měl v amerických kinech premiéru legendární Rambo. Publicista Matěj Svoboda, spoluautor Encyklopedie akčního filmu, v rozhovoru pro CNN Prima NEWS vysvětluje výjimečnost kultovního snímku. Popisuje, proč byl Sylvester Stallone lepší herec než Arnold Schwarzenegger, a také vypráví, jak dopadlo soutěžení dvou velkých rivalů o počet mrtvých padouchů.

Bojovník, který odmítl narukovat do Vietnamu. Muhammad Ali by oslavil osmdesátiny

17. ledna 2022 15:06

Muhammad Ali bezpochyby změnil svět sportu. Třikrát vyhrál titul v těžké váze, počínaje šokujícím vítězstvím nad Sonnym Listonem v roce 1964. Díky němu se stal nejmladším boxerem, který sesadil úřadujícího šampiona těžké váhy. Ali je vedle Joea Louise a Sugara Raye Robinsona považován za jednoho z nejlepších zápasníků, kteří kdy vstoupili do ringu. Sportovní legenda by 17. ledna oslavila osmdesátiny.

Zlevníme pivo a zakážeme zemětřesení, slibuje Strana Chucka Norrise

12. března 2021 08:02

V chorvatském hlavním městě Záhřebu vznikla před komunálními volbami strana pojmenovaná po legendárním americkém herci akčních snímků Chucku Norrisovi. Voliče toto recesistické uskupení vzešlé ze „záhřebské kavárny“ hodlá zaujmout příslibem, že bude metropoli řídit jako šerif. V případě vítězství chce také zlevnit pivo a zakázat zemětřesení, informovala stanice N1.